The Long Dark yeni DLC kaç saat?

Yusuf Kiraz 38

Decapat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi The Long Dark'ın yeni ücretli DLC'si çıktı ve fiyatı inanılmaz pahalı geldi. Bu yeni gelen DLC hikayeli mi olacak yoksa farklı bir şey mi? Eğer hikayeli olacaksa oynayış süresi ne kadar? Bilen cevaplarsa çok sevinirim.

Forumlarında ve yayınları medyalarda bahsedildiğini görmedim. İsterse 200 saat olsun. Ki olmasına imkan yok. Winturmute'ten kısa olacaktır. Onu zamanında 13,75 liraya alabilirken güzeldi.

En son DRM kullanmıyorlardı. Öyle devam ediyorlardır umarım. Birkaç güne kokusu çıkar. O paraya gider GTA Vice City Steam anahtarı alırım daha iyi. Hem daha uzun sürer.

O kadar pahalı gelmedi.
Bir C# oyunundan bahsediyoruz.

Forumlarında ve yayınları medyalarda bahsedildiğini görmedim. İsterse 200 saat olsun. Ki olmasına imkan yok. Winturmute'ten kısa olacaktır. Onu zamanında 13,75 liraya alabilirken güzeldi.

En son DRM kullanmıyorlardı. Öyle devam ediyorlardır umarım. Birkaç güne kokusu çıkar.

Battlefield 2042 gibi rezaletin 1000TL ile satıldığını görünce size de normal gelebilir bence.

En son DRM kullanmıyorlardı. Öyle devam ediyorlardır umarım. Birkaç güne kokusu çıkar.

Tamam teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı