The Lord of the Rings: Gollum Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Gollum Çıkış Tarihi

Daedalic Entertainment ve NACON, birkaç yıllık bekleyişin ardından The Lord of the Rings: Gollum için yeni çıkış tarihini açıkladı. Buna göre oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series S|X için 25 Mayıs tarihinde, Nintendo Switch sürümü içinse daha sonraki bir tarihte çıkacak. Yayıncı ve geliştirici, bu önemli duyuruyu kutlamak için yeni […]

Devamı: The Lord of the Rings: Gollum Çıkış Tarihi Belli Oldu
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Biz bu geliştiricilere açık dünya temalı, bol etkileşimli, RP öğeleri olan LOTR yapın dedikçe alakasız her şeyi sundular. Bir LOTR fanı olarak bana çoğu oyuncu katılacaktır: Gollum'u kim takar? Tamam hikaye gidişatı olarak önemli bir karakter ama oyuncuların istediği şey ortadayken Gollum teması sunmak. İnanılmaz...

Bizde yok mu şöyle iki tane crpg LOTR oyunu sallayalım Star Wars fanları dize gelsin.
Maalesef Star Wars'un arayı açacağı bir durum söz konusu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef Star Wars'un arayı açacağı bir durum söz konusu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yillardir Star Wars evrenine bu kadar yatirim yapildi, birkac oyun haricinde kayda deger bir sey yok. Evreni daha iyi olan LotR icin daha az caba harcanmis olmasi cok komik geliyor bana. BFME serileri bile inanilmaz tutmustu mesela. Yuzuk savasi veya Great War'u konu alan kendi karakterimizi yaratabildigimiz bir acik dunya rol yapma oyunu icin neler vermezdim.

Yillardir Star Wars evrenine bu kadar yatirim yapildi, birkac oyun haricinde kayda deger bir şey yok. Evreni daha iyi olan LOTR icin daha az caba harcanmis olmasi cok komik geliyor bana. BFME serileri bile inanilmaz tutmustu mesela. Yuzuk savasi veya Great War'u konu alan kendi karakterimizi yaratabildigimiz bir acik dunya rol yapma oyunu icin neler vermezdim.
Gerçekten anlam veremiyorum. Sayısız yerden hikaye üretip oyun serileri çıkarılabilecek bir evren var ama Quantic Dream'e oyun yaptıran taraf başkası oluyor. Değişik bir süreç.

Keşke Aragorn gibi karakterler ile oynayabileceğimiz RPG tarzı bir oyun çıkarsalardı.

Geri
Yukarı