The Outlast Trials kaç TL olur?

@Hielah
Hocam naptınız o oyun hiç o kadar olur mu o kadar büyük bir firma değil çok popülerde değil 400-500 bulabilir indirimde hiç olmazsa 200'e falan düşer. 60 dolardan çıkaracaklarını nereden biliyosunuz?

30$ bu arada oyun.
Aynen çünkü oyunun eski Outlast'lar gibi hikayesi olacağını düşünmüştüm, online olduğunu biliyordum ama hikaye tarafının da olacağını düşünerek fiyatı heralde 50-60 dolar olur diye zannettim. Oyunu satın aldım ve iade ettim, hikaye yok, korku 0, leş gibi bir oyun.

Aynen çünkü oyunun eski Outlast'lar gibi hikayesi olacağını düşünmüştüm, online olduğunu biliyordum ama hikaye tarafının da olacağını düşünerek fiyatı heralde 50-60 dolar olur diye zannettim. Oyunu satın aldım ve iade ettim, hikaye yok, korku 0, leş gibi bir oyun.
Hikaye modu zaten var, bir yayıncıdan izliyorum hala.

Ama oyun evet kötü bir oyun, o gerçek Outlast izlerken ki aldığım hissiyatı alamadım. Outlast 2 bile bundan çok daha iyi gerilime sahipti ve Outlast oynadığını biliyordun. Bu maalesef olmamış ama. Fiyatının 30$ olması zaten ucuz bir oyun olduğunu gösteriyor.

Nerede o Walrider, Chris Walker....

Almayı düşünüyordum fiyatı da iyi gelmişti. Ekip de yoktu zaten hikayesini oynarım diye alacaktım tek de giriliyormuş. Birkaç yayıncıdan baktım ama hoşuma gitmedi, daha ucuza daha güzel oyunlar var. Geçen Demonologist aldım tek giriyorum korkudan oynayamıyorum. 🙂

Bu oyunun olayı korku değil zaten gerilim. Savunmasız olduğumuz düşmanlardan korkan yoktur hep bir diken üstündelik var. Diğer oyunlarına göre en gerilimli olan da bu. Çünkü açık dünyaya bırakıyor ve bir sürü düşman var.

Bu oyunun olayı korku değil zaten gerilim. Savunmasız olduğumuz düşmanlardan korkan yoktur hep bir diken üstündelik var. Diğer oyunlarına göre en gerilimli olan da bu. Çünkü açık dünyaya bırakıyor ve bir sürü düşman var.

%1 bile gerilmedim, o yüzden korku sıfır dedim. Bana göre oyun çok başarısızdır. Hele hele oyun co-op olunca korku değil, kaos ve komediye dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı