The Plague Rat Twitch Rehberi

Neocyclone

Hectopat
Yer
İstanbul-Üsküdar
Arkadaşlar 1300 oyun attıysam eğer bilin ki 700'ü kesinlikle Twitch'dir. Neden derseniz kavrayınca çok iyi fraglar yapabilen, takım hero'su olabilen, oyunun kaderini belirleyici özelliği olan bir hero'dur. Oynama şekline gelince başlangıcı Life Steal alarak solo giderim Level 6-7'ye kadar. Ortadaki adamı bir kere öldürmekle beraber biraz da CS ile level 7 gibi Malady item'ımı tamamlar ve (oyun sonu item'larım damage ve critical ağarlıklı olmalı ) mutlaka lizard'ı kesmem lazım ki ultim'den daha çok yararlanmak için ve uzaktan uzaktan ateş ederek WR 3-5 kere vurduktan sonra E'ye basarak çok yüksek zararlar verebiliriz. Umarım yararlı olmuşumdur...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım birkaç gündür bir build görüyorum, Twitch'de Bot of Speeds alıyor, 5 tane de Malady alıyor. Baya da etkili oluyorlar açıkcası. Nedir bu bilgin var mı ?

5 tane Malady ilk senden duydum. Magic Damage vuruyor ya Malady ufak ufak Twitch'de hızlı hero. O yüzden bir anda adamın canı inebilir. Malady'nin zehri Twitch'in zehri stack yapıyor. Bir de iyi fikir ama fun game gibi olur, sağlam olmaz. Twitch diyince Critical + Damage + Attack Speed'dir varsa. Karşında Temmo veya Stun var ise de Quicksilver slash diye bir item var. Cleans 120 CD var. Bu item'ı yapın, kalite item. Banshe veya Cleans seçeceksin, bu başka bir şey değil...

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı