The Prestige ve Intersteller tarzı film önerisi

AnotherJourney

Kilopat
Ben bir tablo yaptım kendime "100days100film" adlı her gün farklı filmler izliyorum. The Prestige filmi gizemli çok güzel bir filmdi. Interstellar içi bilimin kullanıldığı ayrı güzel bir filmdi. Sizden isteğim bu filmler gibi güzel, izlemezsen öl diyeceğiniz filmler önermenizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Inception, Memento, Source Code, Shutter Island ve Predestination bunları söylediğiniz filmlerden yola çıkarak söyledim bunların dışında The Shawshank Redemption ve Forrest Gump gayet güzeldir. Konu açılalı biraz zaman olmuş ama hedefiniz 100 filmmiş isterseniz başka film de önerebilirim ama konu vs. belirtirseniz daha iyi olur.

Ben bir tablo yaptım kendime "100days100film" adlı her gün farklı filmler izliyorum. The Prestige filmi gizemli çok güzel bir filmdi. Interstellar içi bilimin kullanıldığı ayrı güzel bir filmdi. Sizden isteğim bu filmler gibi güzel, izlemezsen öl diyeceğiniz filmler önermenizi bekliyorum.
Schindlerin listesi ve piyanist 👌🏻

Dark Knight Triology, Blade Runner serisi, donnie darko, V for Vandetta, Pulp Fiction, Into the Wild

Geri
Yukarı