Çözüldü The Punisher 1920x1080 olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pringles Kedisi

Hectopat
Daha fazla  
The Punisher'ı 1920x1080 yapamıyorum. Eski oyun olmasından mi bilmiyorum ama bir çözüm bulmam gerek. Ne yapabilirim?

Çözüm
Geforce Experience bir çözüm sağlamayacaktır. Bu sitedeki çözümü indirip uygulayın, o zaman düzelir. Ayrıca şöyle bir yama da var, şiddet içerikli sahneleri sansürleyen efekti kaldırıyor. Rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız uygulamayın bence ama yine de söyleyeyim dedim.
Geforce Experince indirip oyunlarını tara.
O oyunu bulunca otomatik optimize ediyor zaten.
Olmadı hocam.
Geforce Experience bir çözüm sağlamayacaktır. Bu sitedeki çözümü indirip uygulayın, o zaman düzelir. Ayrıca şöyle bir yama da var, şiddet içerikli sahneleri sansürleyen efekti kaldırıyor. Rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız uygulamayın bence ama yine de söyleyeyim dedim.
Deniyorum.
Hocam hala 1920x1080 yok.
Seçmeye gerek yokmuş.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı