The Pyscho V1.1 çıktı

342524

Hectopat
Makaleler
3
Bu yamayı yapmam aşırı kısa sürdü Çünkü çok büyük şeyler eklemedim. Eklediklerim:
-Yakalandıktan sonra ölüm ekranının çıkmamasına neden olan bir sürüm düzeltildi.
-Optimizasyon iyileştirmeleri.
-ESC tuşuna bastığımızda oyunun kapanması.
Oyunun indirme linki:
Nasıl kurulur?
İnen .ZIP Dosyasını bir klasöre çıkartın ve oyunu çalıştırın.
Oyundaki amaç:
Hayatta kalabildiğiniz kadar uzun süre hayatta kalmak. Hatta hayatta kaldığınız süreyi burada paylaşabilirsiniz.

Oyun içi ekran görüntüleri:
2.png
1.png

Oyunun eksiklerini, yapıcı şekilde söylerseniz çok mutlu olurum.

Sürenin fontundan anladığım kadarıyla Unreal Engine kullanıyorsun. Oyunu oynamadım ama
uzun süre hayatta kalmak yerine bir yere kadar ulaşmaya çalışmak daha iyi olabilirdi.

Bu yamayı yapmam aşırı kısa sürdü Çünkü çok büyük şeyler eklemedim. Eklediklerim:
-Yakalandıktan sonra ölüm ekranının çıkmamasına neden olan bir sürüm düzeltildi.
-Optimizasyon iyileştirmeleri.
-ESC tuşuna bastığımızda oyunun kapanması.
Oyunun indirme linki:
Nasıl kurulur?
İnen .ZIP Dosyasını bir klasöre çıkartın ve oyunu çalıştırın.
Oyundaki amaç:
Hayatta kalabildiğiniz kadar uzun süre hayatta kalmak. Hatta hayatta kaldığınız süreyi burada paylaşabilirsiniz.

Oyun içi ekran görüntüleri:
Eki Görüntüle 1480900Eki Görüntüle 1480899
Oyunun eksiklerini, yapıcı şekilde söylerseniz çok mutlu olurum.
Direkt olarak v1.0'dan başlamak yanlış olmuş bence. Tamamen geliştiğini düşündüğünüzde çıkarmanız lazımdı. Yani bu sürümler deneysel olduğu için beta olarak teste sunmalıydınız.

Belli bir süre hayatta kalma mantığını beğendim. Sayacın yeri değiştirilebilir.

Direkt olarak v1.0'dan başlamak yanlış olmuş bence. Tamamen geliştiğini düşündüğünüzde çıkarmanız lazımdı. Yani bu sürümler deneysel olduğu için beta olarak teste sunmalıydınız.

Belli bir süre hayatta kalma mantığını beğendim. Sayacın yeri değiştirilebilir.
Anladım.

Merak edip girdim. Adam birden karşıma çıkınca çığlık attım hahahahah. Yere baktığımızda ışıkta baktığımız yöne doğru dönmeli. ESC'ye basınca oyundan atmak yerine menüye döndürmelisin bence.

Geri
Yukarı