@The Rakn Propaganda ile Rap'in incelikleri

Ama bayağı eglenceli olmuş he bir de arkadaşla.
Biz yaparken çok eğlendik, herhangi bir yaşam belirtisi göstermeden şarkı dinlediğim için de ezberden okumam kolay oluyor benim :D.
Farazi V Kayra, No.1 ne zaman gelir?
Sanırsam, hiçbir zaman. Her ne kadar arada Farazi v Kayra dinlesem de böyle bir içerik üretecek kadar bilmiyorum şarkıları :(.

Biz yaparken çok eğlendik, herhangi bir yaşam belirtisi göstermeden şarkı dinlediğim için de ezberden okumam kolay oluyor benim :D.

Sanırsam, hiçbir zaman. Her ne kadar arada farazi v kayra dinlesem de böyle bir içerik üretecek kadar bilmiyorum şarkıları :(.

Ben bile dinlerken eglendim güldüm vallahi.

Sanırsam, hiçbir zaman. Her ne kadar arada Farazi v Kayra dinlesem de böyle bir içerik üretecek kadar bilmiyorum şarkıları :(.
Adam hayatimda duymadigim sarkilarin sozlerini siir okur gibi okudu. Spotify'da galiba Farazi V Kayra'nin falan enstrumental olanlar var ama digerlerini de bulursak yapabiliriz biraz dinledikten sonra.

Tek bilgim su benim:
"I hold no grudge"

Adam hayatimda duymadigim sarkilarin sozlerini siir okur gibi okudu. Spotify'da galiba Farazi V Kayra'nin falan enstrumental olanlar var ama digerlerini de bulursak yapabiliriz biraz dinledikten sonra.

Tek bilgim su benim:
"I hold no grudge"
Ne desem boş, benim de "Sana bir şey diyeyim, sana yeminler olsun. Bir gün hepsi gelebilir ve lapa lapa kar yağar." dan öteye gidemiyor. :D
Ben bile dinlerken eglendim güldüm vallahi.
Eğlenmenize sevindim :).

Yorumsuz. Kim yazdı yakıştıramadım açıkçası.

Screenshot_20220529-003318.png

Geri
Yukarı