The Sims 4 lise yılları DLC geliyor!

maraushi

Hectopat
Makaleler
17
Sims 4, uzun yıllardır DLC ile gelmeye devam ediyor. Sims 5 için çalışmalarını sürdürdüğü düşünülen EA, Sims 4 için muhtemelen son olacak highschool years DLC'sini 28 Temmuz tarihinde yayınlayacak.
Fragmanda vücut tüyleri olduğu öne vurulmuş, oyuna ergenliğe giren simler için daha detaylı şeyler gelebilir.
EA Sims YouTube kanalı tarafından yayımlanan resmi fragman ise aşağıda bulunuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunda artık karakterimiz okula gidip gelene kadar beklemek yerine bizde okulda onu yönetebileceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş adamlar DLC yerine oyun yapsa idi Sims 15 çıkardı.

DLC çıkarma amaçları hem kazandıkları parayı arttırmak hem de oyuna sadece istediğimiz özellikleri ekleyebilmek eğer sizin dediğiniz gibi DLC çıkarmak yerine oyun yapsalardı bu aşırı saçma olurdu. Bir sürü özelliği Sims 4'e gidiyorlar ama oyuna dikkatli bir şekilde bakarsanız oyunda daha birçok eksiğin olduğunu fark edersiniz bunu da Sims 5 için saklıyorlar.

Sims oynayan var da :) dlc fiyatları yüksek güzel indirim olsa alırımda 3 tane falan alabildim. Pets, season, adını hatırlayamadım birşey daha almıştım almak istiyorum sims 5 çıkınca daha uygun olursa artık :D.

Geri
Yukarı