The Virus Yayınlandı

Xredstyle

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç ay önce buraya konusunu açmıştım zaten. Aslında aralık ayında yayınlamak istemiştim ama oyunun adı "The Corona" olduğu için Google Play izin vermemişti. Sınavlar dersler derken arada kaynadı haliyle bu oyun. Fırsat bulduğum ilk anda Google Play'e attım. Oyuna bakmak isterseniz aşağıya link bırakıyorum. Oyun güncelleme alacaktır.

Link: The Virus - Apps on Google Play.

Biraz basite kaçmış ama olsun. Oyunda reklamlar ne durumda? Biraz destek atayım :D.

Reklam yok hocam. Para kazanma amaçlı yapmadım zaten. Birkaç basit oyun daha yapıp kitle toplamaya çalışıyorum. Zaten daha 15 yaşındayım. Geçim derdi gibi dertlerim Allah'a şükür yok. Tecrübe kazanmaya çalışıyorum.

Reklam yok hocam. Para kazanma amaçlı yapmadım zaten. Birkaç basit oyun daha yapıp kitle toplamaya çalışıyorum. Zaten daha 15 yaşındayım. Geçim derdi gibi dertlerim Allah'a şükür yok. Tecrübe kazanmaya çalışıyorum.
Siz yinede köşeye "destek" yazıp kumbara koyun. Tıklayınca reklam gelsin. En azından bir kaç kuruş kazanırsınız, fena mı olur?

Birkaç ay önce buraya konusunu açmıştım zaten. Aslında aralık ayında yayınlamak istemiştim ama oyunun adı "The Corona" olduğu için Google Play izin vermemişti. Sınavlar dersler derken arada kaynadı haliyle bu oyun. Fırsat bulduğum ilk anda Google Play'e attım. Oyuna bakmak isterseniz aşağıya link bırakıyorum. Oyun güncelleme alacaktır.

Kardeşim bir hata var basınca bazen ilerlemiyor.
Bu arada dokunmatiğimde bir sıkıntı yok.

Birkaç ay önce buraya konusunu açmıştım zaten. Aslında aralık ayında yayınlamak istemiştim ama oyunun adı "the corona" olduğu için Google Play izin vermemişti. Sınavlar dersler derken arada kaynadı haliyle bu oyun. Fırsat bulduğum ilk anda Google Play'e attım. Oyuna bakmak isterseniz aşağıya link bırakıyorum. Oyun güncelleme alacaktır.

hadi bakalım

Yapımcı izin verirse oyunun sonunda ne yazdığını atacağım. Bu arada basit bir oyun kafa yormuyor.

Kardeşim bir hata var basınca bazen ilerlemiyor.
Bu arada dokunmatiğimde bir sıkıntı yok.

Nasıl anlamadım?
Yapımcı izin verirse oyunun sonunda ne yazdığını atacağım. Bu arada basit bir oyun kafa yormuyor.

Hocam söyleyebilirsiniz sıkıntı değil:).
Arkadaşlar bu ve diğer oyun projelerimle ilgili gelişmeleri takip etmek isterseniz @xredstylestudio Instagram hesabıma bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı