The Walking Dead 10. sezon izlenmeye değer mi?

BAJER

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Ben The Walking Dead serisini severek izleyen ve takip eden birisiyim. 9. sezon bitimine kadar Netflix'ten izledim. Netflix'ten izlediğim için istediğim zaman kapatıp istediğim zaman izleyebiliyordum. Fakat 10. sezon bildiğiniz gibi tam tamamlanmadığından dolayı Netflix'te yayınlamıyorlar. FX kanalını Tivibu'dan sinema paketini alarak aktifleştirmiş olduk. Yarın saat 00! 5'te 10. sezonun ilk bölümünden başlayarak 5 gün boyunca 15. bölüme kadar göstermeye başlayacaklar. İzlemeye değer mi çünkü bir kere izlemeyi bırakırsam sezon çöp olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu diziyi 2012'den bu yana neredeyse güncel olarak takip ediyorum. Şahsi kanaatim kesinlikle şans vermem. Son zamanlarda olumsuz yorum topuna tutulsa da ben hiçbirine aldırış etmiyorum, izlerken gayet zevk alıyorum. Bence çay veya kahveni hazırlayıp ayaklarını uzatıp keyfini çıkarman. İyi seyirler.

Ben de TWD'yi severek izleyen biriyim, değer. Güzel bir sezon bence.
Bu diziyi 2012'den bu yana neredeyse güncel olarak takip ediyorum. Şahsi kanaatim kesinlikle şans vermem. Son zamanlarda olumsuz yorum topuna tutulsa da ben hiçbirine aldırış etmiyorum, izlerken gayet zevk alıyorum. Bence çay veya kahveni hazırlayıp ayaklarını uzatıp keyfini çıkarman. İyi seyirler.
Tamamdır arkadaşlar, 15 dakika sonra kahvemi ayarlayıp diziyi izlemeye koyuluyorum. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı