The Walking Dead: A New Frontier "Mobil" Türkçe Yama Var Mı?

Mobil oyunlara yama yapıldığını ilk kez duyuyorum. Cidden yapılıyor mu mobil oyunlara yama? Eğer yapılıyorsa tahminimce ANF için yapmamışlardır. Daha popüler oyunlar için yama yapılıyordur muhtemelen.

Mobil oyunlara yama yapıldığını ilk kez duyuyorum. Cidden yapılıyor mu mobil oyunlara yama? Eğer yapılıyorsa tahminimce ANF için yapmamışlardır. Daha popüler oyunlar için yama yapılıyordur muhtemelen.
Yapılıyor hocam, mesela space flight simülatörü yapıldı, yapan kişi DC'den attı ve yapımcı oyna ekledi. Ama bu oyuna olmaz gibi geliyor, çünkü SFS modifiye edilebilir bir oyun.

Konuyla alakasız fakat bence ANF parasını hak eden (özellikle mobilde) bir oyun değil. Tavsiyem izleyerek bitirmeniz. Season 2'den TFS'ye direkt geçerseniz kaybettiğiniz bir şey de olmuyor zaten.

RAM ve İşlemci yetse de ekran kartım "dirext 11" olmadığından çalışmıyor.
Ben izlemek yerine kendi seçimlerimle oynamak daha iyi hissettiyor.

Yapılıyor hocam, mesela space Flight Simulator'ü yapıldı, yapan kişi DC'den attı ve yapımcı oyna ekledi. Ama bu oyuna olmaz gibi geliyor, çünkü sfs modifiye edilebilir bir oyun.

Yama yapılıyor.
Yapılıyor hocam, mesela space flight simülatörü yapıldı, yapan kişi DC'den attı ve yapımcı oyna ekledi. Ama bu oyuna olmaz gibi geliyor, çünkü SFS modifiye edilebilir bir oyun.

Bilgisayar harici Türkçe yama yok.
var knk yt hesabim kapatildi ama sitede mevcut

Yeni konular

Geri
Yukarı