The Walking Dead çizgi roman önerisi

Eren.Bayram.

Hectopat
Arkadaşlar TWD'nin dizisini izledim ve aşırı beğendim, çizgi romanlarını da okumak istiyorum ama daha önce çizgi roman okumadığım için sizden yardım istiyorum.

Aranızda TWD çizgi romanlarını bilenler varsa, hangi romanları alıp okumalıyım? Hangilerini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çizgi romanlarını bitirmiştim. Tek bir sıra ve seriye sahip. En baştan başlamanı öneririm. Çok keyif aldığım bir seri olmuştu ve dizisini 3. sezonda bıraktım ancak çizgi romanları kat be kat daha iyi diziden. Yalnız orjinal hali siyah beyaz çizgi romanların. Sonradan şaşırma :D .

Çizgi romanlarını bitirmiştim. Tek bir sıra ve seriye sahip. En baştan başlamanı öneririm. Çok keyif aldığım bir seri olmuştu ve dizisini 3. sezonda bıraktım ancak çizgi romanları kat be kat daha iyi diziden. Yalnız orjinal hali siyah beyaz çizgi romanların. Sonradan şaşırma :D .
nereden alabilirim? ve ne diye geçiyor?
tek sıra derken nasıl yani, ben nadir kitaptan baktığımda 1-2-3 falan yazmıyordu twd yazıp yanında çizgi romanın konusu yazıyordu.
hangilerini almam gerektiğini biliyor musunuz? ve kaç tane var?

nereden alabilirim? ve ne diye geçiyor?
tek sıra derken nasıl yani, ben nadir kitaptan baktığımda 1-2-3 falan yazmıyordu twd yazıp yanında çizgi romanın konusu yazıyordu.
hangilerini almam gerektiğini biliyor musunuz? ve kaç tane var?
Online olarak ve ingilizce okudum ben, o yüzden bilemiyorum maalesef. Okuma sırasını internetten buluabilirsiniz belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı