The white bufafalo videosunun yorumları gözükmüyor

MriSyrlex

Hectopat
Makaleler
1
Yer
C:/Adana İmparatorluğu.
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar, YouTube'da gezinirken böyle bir videoyu gördüm 13 milyon izlenme almış. Ben de merak ettim videoyu açtım fakat videonun ne like ne dislike ne açıklamalar ne de yorumlar kısmı gözüküyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yükleyen kişi falan kapatmamış, kapansa açıklama falan yazardı. Yayınlayan Kanal direkt kapanmış ama ilginçtir ki video silinmemiş. Muhtemelen grupla alakalı, silinmemesini istememişler veya aralarında daha farklı şeyler olmuştur. Ayrıca bu grubu yeni keşfettiyseniz diğer yaptıkları şarkılara da bakmanızı öneririm. Genellikle bu şarkı gibi cover yapıyorlar fakat çok da güzel yapıyorlar. Kendileri zamanında Türkiye'de konser vermişlerdi ve konser esnasında o kadar şiddetli çalıyorlardı ki hatırladığım kadarıyla 1 ya da 2 kere gitar telleri koptu.

Videoyu yükleyen kişinin adını internette aratınca cinayet gibi bir takım olaylara karıştığı ortaya çıkıyor. Büyük ihtimal bu olaylar yüzünden kanalı ya devlet ya da YouTube tarafından kapatılmış. Ancak kanalında telifli (tam emin değilim) şarkı videosu olduğu için video silinmemiş.

Videoyu yükleyen kişinin adını internette aratınca cinayet gibi bir takım olaylara karıştığı ortaya çıkıyor. Büyük ihtimal bu olaylar yüzünden kanalı ya devlet ya da YouTube tarafından kapatılmış. Ancak kanalında telifli (tam emin değilim) şarkı videosu olduğu için video silinmemiş.

Oha cidden mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı