The Witcher 1 alınır mı?

PazaniL

Hectopat
The Witcher 1 oynanır mı ve alınır mı? The Witcher 2'yi almış bulunmaktayım 1'i alsam mı karar veremedim. Çok kötü diyorlar. 3"ü ileride oynarım diye düşündüm sistem malum.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Witcher 1 oynanır mı ve alınır mı? The Witcher 2'yi almış bulunmaktayım 1'i alsam mı karar veremedim. Çok kötü diyorlar. 3"ü ileride oynarım diye düşündüm sistem malum.
Bence alma, 4TL falan olursa al en kötü denersin beğenmezsen durur köşede de o fiyatlar dışında cidden alma combat sistemi günümüzle kıyaslanamıyor bile o derece felaket. Hikayeye aşırı odaklanırım umurumda olmaz dersen yine alabilirsin ama şahsen önermem.

Arkadaşın dediği gibi savaş mekanikleri falan kötü fakat hikayesine odaklanınca saatlerce başından kalkmamışlığım vardır. Zaten fiyatı da ucuz. O paraya da hayli değer.

Witcher evrenine daha önce girmediysen alınır.
Girmedim.
Bence alma, 4TL falan olursa al en kötü denersin beğenmezsen durur köşede de o fiyatlar dışında cidden alma combat sistemi günümüzle kıyaslanamıyor bile o derece felaket. Hikayeye aşırı odaklanırım umurumda olmaz dersen yine alabilirsin ama şahsen önermem.
2.70 Şuan zaten

Kaç saat bu arada Witcher 1

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Witcher 1 şu an GOG Galaxy'de ücretsiz. Video eski ama hala geçerli.
Kaç saat bu arada Witcher 1
Sadece ana hikaye 35 saat. Yan hikayeleri de oynarsan -ki yan hikayeler oyunla bağlantılı- 45 saat gibi bir şey sürüyor. Eğer etrafta bulduğun tüm etkinlikleri vs. yaparsan oyun 65 saat oluyor.

Birkaç mod önereceğim sana. Bunları indirmeni şiddetle tavsiye ediyorum.

Rise of the White Wolf Enhanced Edition

The Witcher Overhaul Project

The Witcher: Hi-Res Character Models

AI Upscale Textures

Full Combat Rebalance

The Witcher Perfect Blood

The Witcher Perfect Blood Fix

Complete Sword Overhaul

Scabbard Mod

AI upscaled Loading Screens and Memories

The Witcher EE Kaer Morhen HD Remaster

Realistic Moon HD

Hiuuz's Witcher 3 Geralt Face

Skip Intro Straight to the Main Menu

Han Gives Han NOT Berbercane

Missing Kalkstein and Leuvaarden Clues Fix

Leuvaarden Buys Salamandra Badges

Fair Kalkstein Mod

The Witcher Türkçe Yama

The Witcher Yeni Maceralar Türkçe Yama

W1 Vanilla Remaster
(Bu sistemi bayağı bir zorlar. İndirmesen de olur.)

Bu arada Witcher 1 kesinlikle alınır.

Geri
Yukarı