The Witcher 1 envanter geliştirilebiliyor mu?

İşletim sistemi
Windows 10

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi. Envanterim çok dolu ve neyin ne işe yarayıp yaramadığını bilmediğim için hiçbir şeyi bırakmıyorum. Envanterimin fotoğrafı:
1631716814435.png

Gördüğünüz gibi çok dolu ve neyi atmalıyım, neyi atmamalıyım hiçbir fikrim yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Acaba envanteri geliştirmenin bir yolu var mı?

Tamamda ben başka bir bölüme geçince onlar gidiyor. Yani hancıların zulasında kalıyor ve diğer bölümde alamıyorum. Sonsuza kadar gitmiş oluyorlar. Bunun için bir çözüm yok mu?
Hayır öyle değil. Her bölümde en az bir tane hancı bulunur ve sen zulana herhangi bir hancıdan girdiğinde hep aynı zulaya erişirsin. X hancısından eriştiğin zulaya bir kılıç koyup Y hancısından aynı kılıcı alabilirsin. Banka hesabı ve ATM mantığı gibi düşün, tek bir hesabın var ve herhangi bir ATM'den o hesaba erişebilirsin.

Hayır öyle değil. Her bölümde en az bir tane hancı bulunur ve sen zulana herhangi bir hancıdan girdiğinde hep aynı zulaya erişirsin. X hancısından eriştiğin zulaya bir kılıç koyup Y hancısından aynı kılıcı alabilirsin. Banka hesabı ve ATM mantığı gibi düşün, tek bir hesabın var ve herhangi bir ATM'den o hesaba erişebilirsin.
Ama ben bölüm 1'de hancının zulasına eşya bırakmıştım. 2. bölümdeyim şuan ve o eşyalara erişemiyorum.

1631789259098.png

Witcher Fandom'da storage için yazan bu, herhangi bir handa saklanan eşyalar bölüm geçişlerinden bağımsız olarak oyundaki diğer tüm hanlarda bulunabilecek diyor. Ben oynarken de böyle olduğunu hatırlıyorum, olmasa saçma olur zaten çünkü oyun tam değil yarı açık dünya. Eşyalara nasıl erişemiyorsun, hancılardan depoya mı erişemiyorsun yoksa depoyu açtığında içi boş mu oluyor?

Eki Görüntüle 1166845
Witcher Fandom'da storage için yazan bu, herhangi bir handa saklanan eşyalar bölüm geçişlerinden bağımsız olarak oyundaki diğer tüm hanlarda bulunabilecek diyor. Ben oynarken de böyle olduğunu hatırlıyorum, olmasa saçma olur zaten çünkü oyun tam değil yarı açık dünya. Eşyalara nasıl erişemiyorsun, hancılardan depoya mı erişemiyorsun yoksa depoyu açtığında içi boş mu oluyor?
Depoyu açtığımda içi boş oluyor.

Geri
Yukarı