Çözüldü The Witcher 2 açılmıyor

• Konuyu başlatan joji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

joji

Hectopat
Yer
Castlevania
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Witcher 2 Enhanced Edition'ı Steam'den satın almıştım önceden. Şimdi indirdim ve oyunu açtım fakat oyun açılmadı. ''Launch Game''e basınca ekran siyah oluyor ve kapanıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1601889992294.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evindeki çöp kutusundan yardım iste o zaman. Ciddiye alma geç.

Düzgünce yardım etmek yerine neden böyle bir şey yazıyorsun ki? Ha pardon siz bilgisayarı Witcher kaldırmayan ama o oyunu oynayan insanlara laf atan tiplersiniz gereksiz gereksiz konuşma.
Arkadaşlar selam. Witcher 2 enhanced Edition'ı Steam'den satın almıştım önceden. Şimdi indirdim ve oyunu açtım fakat oyun açılmadı. Şu ekrandan "launch Game"e basınca ekran siyah oluyor ve kapanıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oyun dosyalarını doğrulamayı dene.
Evindeki çöp kutusundan yardım iste o zaman. Ciddiye alma geç.

Düzgünce yardım etmek yerine neden böyle bir şey yazıyorsun ki? Ha pardon siz bilgisayarı Witcher kaldırmayan ama o oyunu oynayan insanlara laf atan tiplersiniz gereksiz gereksiz konuşma.
Arkadaşlar selam. Witcher 2 enhanced Edition'ı Steam'den satın almıştım önceden. Şimdi indirdim ve oyunu açtım fakat oyun açılmadı. Şu ekrandan "launch Game"e basınca ekran siyah oluyor ve kapanıyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Çözüm

Yalnız tüm Witcher serisini bitirdim fakat hikayesi sarmadığı için böyle bir şey yazdım.
1) Oyun dosyalarını doğrula
2 ) oyunu sil yeniden yükle
3 ) sistem gereksinimlerini kontrol et.

Reddit üzerinde de konu tartışılmış ve çeşitli şeyler önerilmiş, ayıkladıklarımı size aktarıyorum:

• Oyunun dosyalarını doğrulayın.
  • Steam Cloud özelliğini kapatın.
Aynı zamanda Steam üzerinde de bunun hakkında bir konu açılmış ve kullanıcı oyunun .exe dosyasını XP uyumluluk moduna alarak çözdüğünü aktarmış.

Eğer bu linklerde bulunan bilgilerle herhangi bir sonuca ulaşamazsanız şöyle bir öneride bulunabilirim. Steam kütüphanenizde bulunan oyuna sağ tıklayıp "Yönet" kısmına geldiğinizde "CD Anahtarları" bölümünü göreceksiniz. O bölümde oyununuza ait anahtar bulunur ve bu anahtarla GOG sitesinde ayrıca oyunu elde edebiliyorsunuz ve GOG versiyonunun daha az sorun barındırdığını söyleyenler bulunuyor. Sitenin linkini şöyle bırakıyorum: GOG.com

Yalnız tüm Witcher serisini bitirdim fakat hikayesi sarmadığı için böyle bir şey yazdım.
1) Oyun dosyalarını doğrula
2 ) oyunu sil yeniden yükle
3 ) sistem gereksinimlerini kontrol et.

Hikayesi sarmadı diye böyle demen yanlış,2.si ise oyunun sistem gereksinimlerini biliyorum o adam senden güzelce yardım istemiş git çöp kutusuna sor demişsin o zaman sana sormamız gerek desene?

Rapor paylaş:

GOG Forum'a bir bak.
Neden urğaşsın ki sorunu burada çözülecekken?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı