The Witcher 2 Letho nasıl geçilir?

KS
KS
Harun Yiğit

Harun Yiğit

Decapat
Makaleler
2
Yer
Başka bir evrende Tony Stark ile hasret gideriyor.
Hocam oyun gayet kolay aslında nasıl geçemiyorsunuz acaba? Yeteneklerinizi aktif kullanıp temiz bir savaş çıkarmaya çalışın.
Bende anlamadım herkes çok kolay diyor fakat ben 4 saattir uğraşıyorum. Bi' kez çok yaklaştım ama sonra Letho beni sersemletip öldürdü. Bi' hilesi falan yok mudur bunun?

Alraix

Hectopat
Bende anlamadım herkes çok kolay diyor fakat ben 4 saattir uğraşıyorum. Bi' kez çok yaklaştım ama sonra letho beni sersemletip öldürdü. Bi' hilesi falan yok mudur bunun?

Herhangi bir hilesi olduğunu sanmıyorum çünkü oyun gerçekten kolay. Sizin için alternatif olarak oyunu modlayarak çözebilirsiniz. Ölümsüzlük modu vs. gibi.

Adol125

Hectopat
Ne? Yani ben deminden beri boşuna mı gümüş efsunger kılıcı ile vuruyordum?
Şöyle diyeyim hiç kılıcını geliştirdin mi? En azından bi 20-25 vuran kılıcın olmalı elinde. İkincisi aard veya igni kullanmayı denedin mi? Aard çok işe yarıyo Letho savaşında. Üçünçüsü savaştan önce meditasyon yapıp iksir içmeyi deniyor musun?

hollyteror

Hectopat
Yer
Badlands
Tüm ekipmanlarını bölümünün en iyisi yap ve donat. Uzaktan atmalı muhteşem hançer al, özellikle harpya zehirli hançeri varsa çok kolay hiç yaklaşmadan ölüyor. Ayrıca o quen basarken sen aard atarsan basamıyor sonra hançerleri fırlat.

Yeni konular

Yukarı