The Witcher 3 940M Afterburner değerleri

İşletim sistemi
Windows 10

ilkerowic

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Merhabalar;

2016 yılında aldığım bir bilgisayarım vardı. ASUS K555U modeli. MSI Afterburner değerleri nasıl acaba? Bir laptop için bu sıcaklık değerleri kabul edilebilir mi? MX-4 termal macunu daha dün sürdüm ancak yine de tam emin olamadım. Laptopun kalan özellikleri ise şu bağlantıdan doğrudan erişilebilir;
x1.png
x2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakımını yeni yapmışsın zaten, hava tahliye kanallarının da temiz olduğunu varsayarsak laptop için alışıldık değerler. Fan hızı 4000 RPM'e dayanmış

Bakımını yeni yapmışsın zaten, hava tahliye kanallarının da temiz olduğunu varsayarsak laptop için alışıldık değerler. Fan hızı 4000 RPM'e dayanmış
Evet, teşekkür ederim. Bayadır açılmıyordu bu bilgisayar gerekli tüm fan temizliği, fan vidaları çıkarılarak yaptık baya toz vardı içerisinde. Bakır borunun o tırtıklı kısımları falan da temizledim ama yine de gözüme çok geldi :D
O bilgisayar için normal değerler gibi gözüküyor. MSI Afterburner ile yapabiliyorsanız voltaj düşürün.
Maalesef bilmiyorum o ayarları yapmayı dokunursam daha beter olacağına eminim :/

Ek olarak Laptop soğutucu alabilirsin, ama o ısı değerleri ile şarjda kullanmanı tavsiye etmiyorum.

Ekran kartı 90° iken işlemci 85° civarında normalde tam tersi olur. Bana pek normal gelmedi açıkçası.

Ek olarak Laptop soğutucu alabilirsin, ama o ısı değerleri ile şarjda kullanmanı tavsiye etmiyorum.
Mecbur şarja bağlı yoksa direkt olarak zaten tüm performansını kaybediyor. Batarya alt kısımda fan ve bakır boru/ hava iletime biraz uzak .
görsel.PNG

Ekran kartı 90° iken işlemci 85° civarında normalde tam tersi olur. Bana pek normal gelmedi açıkçası.
Nasıl yani? Macunun kalın ya da az sürülmesi gibi bir durum mu olabilir diyorsunuz?

Geri
Yukarı