Çözüldü The Witcher 3 Ak Bostan haritasında hata var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, sorunum başlıktaki gibidir. Örneğin ben her yeri keşfettim fakat hala keşfetmediğim yerlerin olduğunu söylüyor.

unknown.png

Sonra gidiyorum tekrar bu sefer bakıyorum adam yerde yatıyor. Efsunger hisleriyle incelemeye çalışıyorum fakat oda olmuyor.

unknown.png

Gerçekten çıldıracağım. Oyunu 10 saat oynadım ve bu hata yüzünden tekrar başlamak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Gri tamamladın demek.
Attığınız haritanın linki vs. var mı? Daha da yakınlaştırmak için?
Arkadaşlar sonunda hatanın çözümünü buldum. Daha doğrusu benim aptallığımın :D. Her neyse sonuç olarak sol taraftaki herhangi bir simgeye tıkladığınızda o simge kırmızı oluyor ve haritada gözükmüyor. Şans eseri yanlışlıkla simgeye tıkladım ve bi' anda tüm simgeler gelmeye başladı.
Hocam resimler çok küçük, inan çok az şey anlaşılıyor ama şunu söyleyeyim bunlardan daha fazla soru işareti olması lazım. "white orchard all locations" yazıp aratırsan tüm soru işaretlerinin yerleri yazıp kendin karşılaştırsan daha güzel olur. Hatta ben birini paylaşım, sen karşılaştır.

1642772135450.png

Hocam resimler çok küçük, inan çok az şey anlaşılıyor ama şunu söyleyeyim bunlardan daha fazla soru işareti olması lazım. "white orchard all locations" yazıp aratırsan tüm soru işaretlerinin yerleri yazıp kendin karşılaştırsan daha güzel olur. Hatta ben birini paylaşım, sen karşılaştır.

Eki Görüntüle 1276995
Hocam baktım da evet çoğu yok ne yapmalıyım?
1642772309958.png

@Maximum @fromhell1
Şimdi oyuna giriyorum daha büyük atmaya çalışacağım.
1642772636450.png
@fromhell1 @Maximum böyle hocam.

Hocam baktım da evet çoğu yok ne yapmalıyım?
Eki Görüntüle 1277000
@Maximum @fromhell1
Şimdi oyuna giriyorum daha büyük atmaya çalışacağım.
Köylerde halkın muhabbetini dinlersen, ilan tahtalarındaki tüm notları okursan tüm soru işaretlerinin yerini bulursun ama gerek yok. Direkt olarak o bölgeye gitsen de tamamlayabiliyorsun.

Kırmızı parlayan cesetse muhtemelen gizli hazine görevidir, witcher hisleriyle incelenmesine gerek yok.

Köylerde halkın muhabbetini dinlersen, ilan tahtalarındaki tüm notları okursan tüm soru işaretlerinin yerini bulursun ama gerek yok. Direkt olarak o bölgeye gitsen de tamamlayabiliyorsun.

Kırmızı parlayan cesetse muhtemelen gizli hazine görevidir, witcher hisleriyle incelenmesine gerek yok.
Hocam bu arada şimdi fark ettim. Mini haritada gözüküyor fakat m tuşuna basıp açtığım büyük haritada gözükmüyor. Yani şimdi benim sizin attığını haritaya bakarak mı tamamlamam lazım?
Mesela bakın mini haritada gözüküyor:
1642773132239.png

Ama normal haritada bir şey gözükmüyor:
1642773149913.png

Hocam bu arada şimdi fark ettim. Mini haritada gözüküyor fakat m tuşuna basıp açtığım büyük haritada gözükmüyor. Yani şimdi benim sizin attığını haritaya bakarak mı tamamlamam lazım?
Evet, bu haritayı takip ederseniz tüm soru işaretlerini tamamlamış olursunuz.

Böyle görünmesinin sebebi de sen bu yeri daha önce halktan ya da ilan tahtasından öğrenmediğinden haritanda çıkmıyor ama mini haritada yakın olduğundan görünüyor. O soru işaretinin ne olduğunu öğrenince büyük haritada da çıkacak.

Böyle görünmesinin sebebi de sen bu yeri daha önce halktan ya da ilan tahtasından öğrenmediğinden haritanda çıkmıyor ama mini haritada yakın olduğundan görünüyor. O soru işaretinin ne olduğunu öğrenince büyük haritada da çıkacak.
Ama önceden hiç halktan veya ilan tahtasından duymadığım halde gözüküyordu hepsi.
Bu arada ilan panosu zaten sadece 1 tane var. Onunda tüm ilanlarını aldığım için tahta boş.
@Maximum bu arada bende işaretler neden beyaz değil de gri?

Son düzenleme:
Gri tamamladın demek.
Attığınız haritanın linki vs. var mı? Daha da yakınlaştırmak için?
Arkadaşlar sonunda hatanın çözümünü buldum. Daha doğrusu benim aptallığımın :D. Her neyse sonuç olarak sol taraftaki herhangi bir simgeye tıkladığınızda o simge kırmızı oluyor ve haritada gözükmüyor. Şans eseri yanlışlıkla simgeye tıkladım ve bi' anda tüm simgeler gelmeye başladı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı