The Witcher 3 Ciri Nasıl Oynanır?

Night Fury

Kilopat
Makaleler
1
Yer
izmir
Technopat ekran kartı incelemelerinde The Witcher 3'de Ciri karakteri ile açık dünyada gezebiliyordu fakat ben oyunu bitirmiş olmama rağmen böyle bir bölümde oynamadım. Ayrıca "Fallow Vesemir" yazıyordu, Vesemir zaten ölmüştü Ciri bulunduğunda? Acaba DLC'de mi bu bölüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz geç oldu ama.
Oyun içi konsolu etkinleştirip Ciri yazdığın takdirde, Cirilla olarak oynayabilirsin.
İyi oyunlar. 😂

Konsol etkinleştirmek için:

• The Witcher 3 Wild Hunt > bin > config > base. Locate – general.ini file uzantısını takip edin ve metin belgesi olarak açın.
  • Açtığınız dosyada [General] altına DBGConsoleOn=true ekleyip kaydedip kapatın.
  • Ardından oyun içerisinde konsolu açmak için (~) yani esc altındaki tuşa basmanız yeterlidir.

Biraz geç oldu ama.
Oyun içi konsolu etkinleştirip Ciri yazdığın takdirde, cirilla olarak oynayabilirsin.
İyi oyunlar. 😂

Konsol etkinleştirmek için:

• The Witcher 3: Wild Hunt > bin > Config > base. Locate – general.ini file uzantısını takip edin ve metin belgesi olarak açın.
  • Açtığınız dosyada [General] altına dbgconsoleon = true ekleyip kaydedip kapatın.
  • Ardından oyun içerisinde konsolu açmak için (~) yani ESC altındaki tuşa basmanız yeterlidir.

Merhaba konuyu hortlatmış oluyorum ama ben oyunu yeni indirdim Ciri olarak oynamak istiyorum sizin yazdıklarınızı yaptım Ciri'ye dönmedi karakter yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı