The Witcher 3 de %7 bitirilmiş save dosyası

Görev ismini bulup (Orijinal ismi, İngilizce) internette aratırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Eğer Triss'le olan ilişkinizde verdiğiniz kararlardan pişmansanız ve Yennefer'la devam etmek istiyorsanız oyuna ekleyebileceğiniz komut modu ile ilişkiyi silebiliyorsunuz. Başka bir şey için istiyorsanız arkadaşlar yardımcı olabilir diye düşünüyorum :).

Eğer Triss'le olan ilişkinizde verdiğiniz kararlardan pişmansanız ve Yennefer'la devam etmek istiyorsanız oyuna ekleyebileceğiniz komut modu ile ilişkiyi silebiliyorsunuz. Başka bir şey için istiyorsanız arkadaşlar yardımcı olabilir diye düşünüyorum :).
Ben heralde oyunu oynarken o kadar odun Geralt olarak gitmişim ki hiç öyle şeylerle karşılaşmadım :D

Dostum bana da öyle bir şey lazım ama senaryo Full bitti işe yaramaz değil mi?

Allah allah neden ki? :D
Çünkü orada kaldım ve format atınca silindi. Bir daha baştan başlayıp saatlerimi veremem. :)
Görev ismini bulup (Orijinal ismi, İngilizce) internette aratırsanız bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
Yok dostum, maalesef yok. :(
Çünkü orada kaldım ve format atınca silindi. Bir daha baştan başlayıp saatlerimi veremem. :)

Yok dostum, maalesef yok. :(
Arkadaşlar buldum. Şu an deniyorum. Olursa size de linkini atacağım. :D

Son düzenleme:
Dostum bana da öyle bir şey lazım ama senaryo Full bitti işe yaramaz değil mi?
Hocam senaryo bittiyse ilişkiyi neden silmek istiyorsunuz ki? Ben Yennefer'ın cazibesine yenik düşüp Triss'ten kodla ayrılıp Yennefer'a kur yapmaya başlamıştım Skellige kıyılarında :D.

Hocam senaryo bittiyse ilişkiyi neden silmek istiyorsunuz ki? Ben Yennefer'ın cazibesine yenik düşüp Triss'ten kodla ayrılıp Yennefer'a kur yapmaya başlamıştım skellige kıyılarında :D.

Hayatımın hatasını yaptım ikisini de yürütmeye çalıştım off of 😂😭
Hocam senaryo bittiyse ilişkiyi neden silmek istiyorsunuz ki? Ben Yennefer'ın cazibesine yenik düşüp Triss'ten kodla ayrılıp Yennefer'a kur yapmaya başlamıştım skellige kıyılarında :D.

O kadar ilerlemişken ilişkiyi silmek oyunda hataya sebep olabilir mi emin değilim. Ben yolda çok ilerlemeden ayrıldım :D.

Geri
Yukarı