The Witcher 3 eş seçimi nasıl olur?

Yen'e son dilek görevinde ne dediniz? Ona göre belli olacak, “seni hala seviyorum” dediyseniz yen ile beraber olacaksınız. DLC'lerin birinde sizi ziyarete gelecek.

Seni hala seviyorum dedim ama bende DLC'ler yoktu dediğimde. Oynamadan geçmiştim. Şimdi tekrar başlayıp DLC'leri de oynamayı düşünüyorum.
Cevaplarınız için teşekkürler anladığım kadarıyla birini seçtikten sonra seçtiğimiz kişi DLC'lerde yanımıza geliyor.

Merhabalar, öncelikle ben Witcher 3'ü bitirdim fakat Yen'i mi yoksa Triss'i mi seçtiğimi bilmiyorum. İkisine de yakınlaştım ama Triss'e Novigrad'da benimle kal demedim. Oyun sonunda Ciri öldü ve ne beni zincirle bağladılar ne de birlikte yaşamaya başladık. Kısacası ben hangisini seçtim bir fikrim yok. DLC'leri oynamadım. Acaba DLC kısmında mı belli olacak? Yoksa ikisini de seçememe gibi bir durum var mı?
Öncelikle oyunda hem Triss hem de Yenn karakterine umut verdiğiniz için başınıza böyle bir olay gelmiş. Eğer oyunda bir karakter ile birlikte olmak istiyorsanız sadece o karakterin romantik diyaloglarını seçmeniz ve o karakter ile etkileşime girmeniz lazım. Eğer sevdiğiniz bir karakterin yanınıza gelmesini istiyorsanız bunun için BAW DLC'si gerekli. Toussaint de üzüm bağı adlı mekanı aldığınızda ve gerekli görevleri bitirdiğinizde yanınıza gelebilirler. Fakat öyle çok fazla şey beklemeyin 3-4 satır diyalog çıkacak ve bunları konuştuğunuzda geriye başka bir şey kalmıyor sürekli evde uyuyup dışarıda bahçede oturacak yanınıza gelen kişi.

Öncelikle oyunda hem Triss hem de Yenn karakterine umut verdiğiniz için başınıza böyle bir olay gelmiş. Eğer oyunda bir karakter ile birlikte olmak istiyorsanız sadece o karakterin romantik diyaloglarını seçmeniz ve o karakter ile etkileşime girmeniz lazım. Eğer sevdiğiniz bir karakterin yanınıza gelmesini istiyorsanız bunun için BAW DLC'si gerekli. Toussaint de üzüm bağı adlı mekanı aldığınızda ve gerekli görevleri bitirdiğinizde yanınıza gelebilirler. Fakat öyle çok fazla şey beklemeyin 3-4 satır diyalog çıkacak ve bunları konuştuğunuzda geriye başka bir şey kalmıyor sürekli evde uyuyup dışarıda bahçede oturacak yanınıza gelen kişi.
Cümleyi ilk başta benim gibi yanlış okudunuz sanırım, konu sahibi “ne beni zincire bağladılar ne de birlikte yaşamaya başladık” diyor. Yani ikisi ile beraber yürütmeyi denememiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı