The Witcher 3 fazla mı abartıldı?

Herkesin farklı fikirleri olduğu için abartı diye bir şey var zaten. Basit mantık. Witcher 3 abartılan bir oyun çünkü kitlesinin fikirleri absürt. Soruna cevap vereyim her oyun kendince abartılır evet. Witcher 3 bunun zirvesini oynuyor. Söylendiği kadar iyi olduğu düşünülmeyen oyunların başını çekiyor ve bu da abartıldığı anlamına geliyor. Buraya istediğini yaz bir şey fark etmez bir kitle bu oyunu pohpohlarken diğer kitle iyi oyun olduğunu ama abartıldığı kadar iyi olmadığını söylüyorsa orda bir sıkıntı vardır.
Aynı şeyi farklı şekillerde söyleyip duruyorsun. Her oyun abartılıyor senin mantığına göre. Abartılmayan oyun yok. Çünkü illa başyapıt olmadığını vs. söyleyen birileri çıkacak. Şu dediğime hiçbir şey demeyip daha önce dediklerini tekrarlıyorsun. Ben zaten bu dediklerine cevap verdim , farklı bir şey söylemen gerek.

Sırf Witcher 3 abartılıyor diyebilmek için şu görüşü savunmak komik yani ne diyeyim.

Son düzenleme:
Kim ne derse desin çıktığı döneme, grafiklerine, hikayesine, yan görevlerin bile başlı başına hikaye olmasına bakıldığı zaman abartılmayı hakeden bir oyun. Bende açık dünya oyunlarını çok keyifle oynayan biri değilim, fakat bu oyunu defalarca bitirdim. Çünkü kendini tekrar eden yapısı yok, yan görevleri içi boş saçma şeyler değil. Üstünden bu kadar zaman geçmesine rağmen iyi kötü hala üstüne konuşuluyorsa bu da bunu kanıtlar. Çoğu insan bu türe merakı olmadığı ya da sevmediği halde oyunun adını çok duyduğu için indirip oynuyor, haliyle beğenmiyor çünkü zorlama oynuyor sebepte bundan kaynaklanıyor. Bu türü bilen benzerlerini oynayan herkes witcher 3 ün başyapıt olduğunu bilir nokta.

Evet deyip geçin. Şu konularda herkesin açıklama yapmaya çalışmasına anlam veremiyorum :D Oyunu öven kişilere sallıyorlar ancak böyle konuları daha fazla görüyorum. Evet dostum, fazla abartıldı. Evet evet, balon.

Zevkler ve renkler tartışılmaz fakat oyuna nesnel olarak bakarsak 100'den fazla ödül almış övülen sevilen hala oynanabilirliği olan bir oyun hikayesi de gayet sürükleyici.

Aynı şeyi farklı şekillerde söyleyip duruyorsun. Her oyun abartılıyor senin mantığına göre. Abartılmayan oyun yok. Çünkü illa başyapıt olmadığını vs. söyleyen birileri çıkacak. Şu dediğime hiçbir şey demeyip daha önce dediklerini tekrarlıyorsun. Ben zaten bu dediklerine cevap verdim , farklı bir şey söylemen gerek.

Sırf Witcher 3 abartılıyor diyebilmek için şu görüşü savunmak komik yani ne diyeyim.
Witcher 3 abartılıyor diyebilmek için şu görüşü savunmuyorum sen sordun cevap verdim. Direkt söyleyeyim hatta Witcher 3 kadar abartılan pohpohlanan başka bir oyun görmedim. Oyun dünyası da görmedi. Tamam mı rahatladın mı arkadaşım? İnsanların fikirlerine saygı göstermelisin. Sadece ben değil oyun dünyasının yarısı böyle düşünüyor. Bu konuşmayı da uzatmanın anlamı yok herkesin şahsi fikri ben böyle düşünüyorum. Sen başyapıt olduğunu düşünüyorsan beni bağlamaz. Ben oynadım abartıldığı kadar iyi olmadığına karar verdim. Bazı insanlar oynadı onlar da abartıldığı kadar iyi olmadığını gördü. Rahatlıkla söylüyorum Witcher 3 güzel bir oyun ama gereğinden fazla abartılan da bir oyun. Bunu söylemem neden seni rahatsız etti?

Son düzenleme:
Witcher 3 abartılıyor diyebilmek için şu görüşü savunmuyorum sen sordun cevap verdim. Direkt söyleyeyim hatta Witcher 3 kadar abartılan pohpohlanan başka bir oyun görmedim. Oyun dünyası da görmedi. Tamam mı rahatladın mı arkadaşım? İnsanların fikirlerine saygı göstermelisin. Sadece ben değil oyun dünyasının yarısı böyle düşünüyor. Bu konuşmayı da uzatmanın anlamı yok herkesin şahsi fikri ben böyle düşünüyorum. Sen başyapıt olduğunu düşünüyorsan beni bağlamaz. Ben oynadım abartıldığı kadar iyi olmadığına karar verdim. Bazı insanlar oynadı onlar da abartıldığı kadar iyi olmadığını gördü. Rahatlıkla söylüyorum Witcher 3 güzel bir oyun ama gereğinden fazla abartılan da bir oyun. Bunu söylemem neden seni rahatsız etti?
Bir oyunun başyapıt kabul edilmesi için herkesin kabul etmesi gerekir diyorsun. Her oyunun abartıldığına çıkacak düşüncelerin var. Bunlara hiçbir şey demiyorsun, aynı şeyi dönüp dönüp değiştirerek söylüyorsun. Yoksa düzgünce beğenmediğini söylesen sıkıntı yok. "Abartı"ya getirdiğin tanım sıkıntı, iki saattir de aynı tanımı değişik cümleler ile bana anlatıyorsun. Yoksa banane Witcher 3 beğendin mi beğenmedin mi. Ne yapayım senin oyun zevkini, buna mı kafa yoracağım?

Böyle temelsiz bir düşünceye de bu kadar cümle açıklama getirmen komik. Rahatsız olduğum yok, komik sadece. Daha fazla cevap veremem, vaktim değerli. Hadi iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı