The Witcher 3 güzel mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gençler aldım bakalım başlasın yükleme :) Mesajlarınız için teşekkür ederim inşallah sorunsuz oynarım da tadına bakarım bende bu dillerden düşmeyen başyapıtın :D

Merhabalar.

Epic Games indirimlerinden dolayı Witcher 3 almayı düşünüyorum. Daha önce buna benzer oyun oynamadım geçen hafta Nioh'u aldım bedava olmasından dolayı. Nioh'u beğenmedim çok zor geldi ve biraz iç açıcı olmayan bir atmosferi var sanki. Witcher 3'de Nioh gibi bir oyun mu yoksa çok daha iyi mi ona göre almayı düşünüyorum.
Witcher 3 Geralt adlı witcherın maceralarını konu alan bir aksiyon macera oyunudur ve nioh dan (bence) kat kat daha iyidir. Ama oynamadan önce, fantastik evrenleri seviyorsan 1 ve 2. oyunu oynamanı daha sonra 3. oyunu oynamanı tavsiye ederim. Oyunlar eskiymiş çok oynayasım gelmedi dersen en azından bir video veya siteden ilk 2 oyunun hikayesini okuman ve 3. Oyunda karakterimizin (Geralt) nerede olduğunu ve ne yaptığını öğrenmeni tavsiye ederim, oyunu daha çok sevmeni ve evreni daha iyi kavramanı sağlayacaktır. Benim için oyun dünyanın en iyi 5 oyunu arasına girer ilk 3 oyunu da en az 2 şer kere bitirmişimdir. Sıkıldıkça evreninde gezip dolaştığım bile olmuştur. Oyunun evreni karakterleri, atmosferi ve hikaye anlatımı muhteşem. Oynamanı şiddetle tavsiye ederim

Kaer Morhen savaşına kadar bom boş bir oyun bence. Ondan sonra güzelleşiyor oyunda keşke Ciri'yi aramak yerine farklı bir hikaye olsaydı. Bir al dene belki sen seversin. Ben önceki muhabbetleri bilmedim direk 3.Oyunundan başladım o yüzden pek sevemedim.

Kişiye göre değişir. 4 kere başlamayı denedim, her defasında başlangıcı bitirip bıraktım.

Kişiye göre değişir. 4 kere başlamayı denedim, her defasında başlangıcı bitirip bıraktım.
Aynı şekilde 2 kere başladım bıraktım sonra 3.De başlayıp bitirdim niyeyse oynarken başıma ağrılar girdi ama oyundan dolayı değil kamera açısından dolayı. Karakter çok ileride etrafa bakma falan bir de karanlık hafiften o renk karmaşası başımı ağrıtmıştı. Çok övüldü vardır bir şey diye 3.Sünde zorladım kendimi bitirdim oyunu hikayesi çok kötü geldi. Ciri denen kızı buluyoruz orda ara yok oraya git orda ara yok şuraya git çok sıkılmıştım. Ama Eredin reisi gördük o yetti onun hatrına oynanır.

Merhabalar.

Epic Games indirimlerinden dolayı Witcher 3 almayı düşünüyorum. Daha önce buna benzer oyun oynamadım geçen hafta Nioh'u aldım bedava olmasından dolayı. Nioh'u beğenmedim çok zor geldi ve biraz iç açıcı olmayan bir atmosferi var sanki. Witcher 3'de Nioh gibi bir oyun mu yoksa çok daha iyi mi ona göre almayı düşünüyorum.

Steam'den GOTY paketini almanı öneriyorum. 70 saatim var ve bu oyun mükemmel.

Arkadaşlar witcher için rol yapma diyorlar. Değil. Çünkü geçmişi geleceği belli Geralt sın neyin rolünü yapıyorsun? Aksiyon oyunu diyorlar. Eh öyle aman aman aksiyonu yok, orta şeker. Mekanikleri biraz hantal(ki bence witcher3 ün tek kötü yanı). Witcher 3 tam olarak, rol yapma sosu verilmiş açık dünya yarı aksiyon macera oyunu.

Witcher3 GOTY edition alınır, hele ki çok yakında yeni jenerasyon için iyileştirilmiş versiyonu çıkacak ve oyunu olanlar bedavadan gelistirebilecek.

Unutmadan oyuna hakim olan mavi/yeşil renk paleti içimi öyle sıktı ki, oynamak için ışıklandırma modlari çıkmasını beklemiştim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı