The Witcher 3 hangi paketi alınır?

pc-user

Kilopat
Daha fazla  
İlk defa yükleyeceğim, hangi paketi önerirsiniz?
  • The Witcher 3: Wild Hunt Satın Alın = 17,99
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition Satın Alın = 22,49
  • The Witcher Trilogy Satın Alın PAKET= 22,80

Kesinlikle DLC'ler oynanmalı, ayrı bir oyun gibi ikisi de. GOT edition almanızı öneririm. Bazı arkadaşlar abartılıyor vs diyor ama Witcher 3 oynadığım en iyi 3 oyun arasına girer.

İlk defa yükleyeceğim, hangi paketi önerirsiniz?
  • The Witcher 3: Wild Hunt Satın Alın = 17,99
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the Year Edition Satın Alın = 22,49
  • The Witcher Trilogy Satın Alın PAKET= 22,80
Hocam ilk seçenek sadece ana oyun
2. seçenek Ana oyun + Tüm DLCler (şiddetle tavsiye ederim)
3. seçenek Witcher ın yan oyunları gibi fakat dlcler yok
Edit: Allah postun tarihini görmemişim çok pardon :d

Hocam ilk seçenek sadece ana oyun
2. seçenek Ana oyun + Tüm DLCler (şiddetle tavsiye ederim)
3. seçenek Witcher ın yan oyunları gibi fakat dlcler yok
Edit: Allah postun tarihini görmemişim çok pardon :d
hocam bende şu an almayı planlıyorum Witcher'ın ilk 3 oyununu mu alayım yoksa Witcher 3 ve DLCleri mi alayım (hiç witcher oynamadım direkt 3. oyunu alırsam hikaye sıkıntısı çeker miyim)

hocam bende şu an almayı planlıyorum Witcher'ın ilk 3 oyununu mu alayım yoksa Witcher 3 ve DLCleri mi alayım (hiç witcher oynamadım direkt 3. oyunu alırsam hikaye sıkıntısı çeker miyim)
Hocam hikayede çok az dönülüyor geriye hani sadece witcher 3 oynsan hikayeyi anlarsın
Vede dlcleriyle beraaber alırsan çok iyi olur GOTY alırsan hepsi gelir (Zaten indirimlerde GOTY fiyatı bir dlc ile aynı)

Hocam hikayede çok az dönülüyor geriye hani sadece witcher 3 oynsan hikayeyi anlarsın
Vede dlcleriyle beraaber alırsan çok iyi olur GOTY alırsan hepsi gelir (Zaten indirimlerde GOTY fiyatı bir dlc ile aynı
witcher 3 alacağım ama bir şey sormam lazım iade ettiğim oyunun para iadesi ne zaman yapılır ??

Geri
Yukarı