Çözüldü The Witcher 3 harici ekran kartıyla açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Mirarize

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3'ü yaklaşık 2-3 aydır oynamıyordum. Dün tekrar oynayayım dedim. Oyun tam açılmadı oyunu entegre grafikle açınca açılıyor FPS çok düşük oluyor. Ekran kartını dün güncelledim. Gerekli olan vcredist ve DirectX dosyalarını dün güncelledim. Tekrar yükledim ama hala ekran kartıyla açılmıyor.
Sistemim:
-16 GB DDR3 RAM
-NVIDIA 850M ekran kartı
-i7-4510 işlemci.

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    2 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleyen: Moderatör:
Witcher 3'ü yaklaşık 2-3 aydır oynamıyordum. Dün tekrar oynayayım dedim. Oyun tam açılmadı oyunu entegre grafikle açınca açılıyor FPS çok düşük oluyor. Ekran kartını dün güncelledim. Gerekli olan vcredist ve DirectX dosyalarını dün güncelledim. Tekrar yükledim ama hala ekran kartıyla açılmıyor.
Sistemim:
-16 GB DDR3 RAM.
-NVIDIA 850M ekran kartı.
-i7-4510 işlemci.

Sisteminizi Windows 10'a güncellemenizi tavsiye ederim Oyunları Harici Ekran Kartı ile Çalıştırma - Technopat

Masaüstündeki kısayoluna sağ tık yapıp grafik işlemciyle çalıştır kısmında yüksek performanslı NVIDIA işlemciyi seçin. Düzelmiyorsa veya öyle bir seçenek çıkmıyorsa arama kısmına oyun modu yazın ve tıklayın. Yandaki grafik ayarları kısmına tıklayıp oyunu seçin ve yüksek performansı seçin.

Oyun harici ekran kartı ile açılmıyor işte 1 2 sn siyah ekran oluyor mouse işareti oyunun işareti oluyor sonra kapanıyor.

İndirim bekliyorum ama şu an korsan.

Oyunu silip yeniden indirmeyi denediniz mi? Ve güncellik açısından Windows 10'a geçmenizi tavsiye ediyorum sisteminizde rahatlıkla çalışır.

Oyun harici ekran kartı ile açılmıyor işte 1 2 sn siyah ekran oluyor mouse işareti oyunun işareti oluyor sonra kapanıyor

İndirim bekliyorum ama şu an korsan.

Eğer oyunun orijinalse dosyaları doğrula. Crackli ise Save dosyalarını yedekleyip yeniden yükle. 2 Yıl önce CoD WW2 oyununda bana da olmuştu ben yeniden yükleyerek çözmüştüm.

Masaüstündeki kısayoluna sağ tık yapıp grafik işlemciyle çalıştır kısmında yüksek performanslı NVIDIA işlemciyi seçin. Düzelmiyorsa veya öyle bir seçenek çıkmıyorsa arama kısmına oyun modu yazın ve tıklayın. Yandaki grafik ayarları kısmına tıklayıp oyunu seçin ve yüksek performansı seçin.
Oyunu intel kartla açabiliyorum nvidia kartını seçince açılmıyor oyun haliyle de oyun oynanmıyor.

Geri
Yukarı