Çözüldü The Witcher 3 harici ekran kartıyla açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

Mirarize

Hectopat
Daha fazla  
Witcher 3'ü yaklaşık 2-3 aydır oynamıyordum. Dün tekrar oynayayım dedim. Oyun tam açılmadı oyunu entegre grafikle açınca açılıyor FPS çok düşük oluyor. Ekran kartını dün güncelledim. Gerekli olan vcredist ve DirectX dosyalarını dün güncelledim. Tekrar yükledim ama hala ekran kartıyla açılmıyor.
Sistemim:
-16 GB DDR3 RAM
-NVIDIA 850M ekran kartı
-i7-4510 işlemci.

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    2 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleyen: Moderatör:
Bulabildiğim bütün çözümleri denedim hata devam ediyor @Recep Baltaş bakarsa belki yardımcı olabilir.
Direkt sorun şu oyun intel grafikle açılıyor ama nvidia 850m ekran kartımla açılmıyor crash veriyor driverları dün 2 gün önce güncelledim.

Son düzenleme:
Bulabildiğim bütün çözümleri denedim hata devam ediyor @Recep Baltaş bakarsa belki yardımcı olabilir.
Direkt sorun şu oyun Intel grafikle açılıyor ama NVIDIA 850M ekran kartımla açılmıyor crash veriyor driverları dün 2 gün önce güncelledim.

Umarım geri dönüş yapar @Recep Baltaş .

Umarım geri dönüş yapar @Recep Baltaş .
CD Project Red ekibinden de destek istedim onlar da microsoft paketlerini yükle dediler yükledim sorun devam ediyor.
DDU ile bütün nvidia driverlarını kaldırdım ve mayısta yayınlanmış olan sürümü yükledim sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı