The Witcher 3 karakter yavaş dönüyor

OneManCTW

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu oyunu bir sorunsuz oynayamadım ha bire bir şeyler çıkıyor. Oyun normalde akıcı Full FPS oynanırken 2 gündür FPS düşüşlerine başladı sistemde bir gram değişiklik yok RAM CPU kullanımı en az seviyede. Hiçbir ayar değişmedi gerçekten aklım almıyor. Bununla idare ederken bir de karakter sağa sola yavaş dönmeye başladı geç cevap veriyor input lag gibi bir şey oluyor ne yapmalıyım?

Hocam bize bu sorunla değil başka bişeyle gelseydiniz vallahi cevaplardım karakter yavaş dönüyor diye bizden yardım istemeniz saçma büyük ihtimalle oyun ya da bilgisayarınız yavaş sistem özelliklerini belirtir misiniz?

1610729989641.png

Hocam bize bu sorunla değil başka bişeyle gelseydiniz vallahi cevaplardım karakter yavaş dönüyor diye bizden yardım istemeniz saçma büyük ihtimalle oyun ya da bilgisayarınız yavaş sistem özelliklerini belirtir misiniz?

Eki Görüntüle 837569
Ekran görüntüsü yanlış yere atıldı sanırım :) oynayabilirsin GTA 5'i.

Karakterin yavaş dönmesinin sebebi "Hareket Tepkisi" seçeneğini değiştirmenizdir. FPS düşmesinin nedenini bilmiyorum, oyun içi sıcaklıklarınızı kontrol edin.
Eki Görüntüle 837572
Fotoğraftaki seçeneği "Alternatif" yapın.
Ayrıca, Witcher 3'te oyun bende de takılıyor. Sözde optimizasyon sorunu olan Witcher 2'de böyle sorunlar yaşamıyorum.

Eki Görüntüle 837569
Üstündeki ve altındaki arkadaşlar sorunumu çözdü, demek ki benim bu yardımı istemem saçma değil senin bu cümleyi kurman saçmaymış güzel kardeşim :)

Ayarlarda oynanış kısmında standart ve alternatif hareket tarzları var, zevkine göre seç.
Ben oyunda bir kere İmlerithi öldürmeye giderken can recenliyecek birşey almadan gittiğim için son anda ölüyordum o yüzden GOD mod açmıştım. Açmadan önce karakter sağa sola çok seriydi tam istediğim gibiydi. Öldürdüm ve kapattıktan sonra o serilik gitti nedense. Üstümde çok eşya var diye düşündüm boşalttım ama yine aynıydı. Zaten bir daha hiç açmadım Eredini bile hilesiz öldürdüm oyun zor moddaydı birde. Sırf sağa sola yavaş döndüğü için oyunu sildim bitirdikten sonra. Sinirim bozuldu. Bunun sebebi nedir acaba haraket tepkisi mi ?

Ben oyunda bir kere Imlerith'i öldürmeye giderken can regenleyecek bir şey almadan gittiğim için son anda ölüyordum o yüzden GOD mod açmıştım. Açmadan önce karakter sağa sola çok seriydi tam istediğim gibiydi. Öldürdüm ve kapattıktan sonra o serilik gitti nedense. Üstümde çok eşya var diye düşündüm boşalttım ama yine aynıydı. Zaten bir daha hiç açmadım Eredin'i bile hilesiz öldürdüm oyun zor moddaydı bir de. Sırf sağa sola yavaş döndüğü için oyunu sildim bitirdikten sonra. Sinirim bozuldu. Bunun sebebi nedir acaba haraket tepkisi mi?
Psikolojiktir belki, yanlışlıkla hız modu da açmış olabilirsin. Veya oynanış kısmındaki hareket tepkisi ayarı değişmiş olabilir, ayrıca Imlerith Eredin'den daha zor :D

Geri
Yukarı