Sürprizbozan The Witcher 3 Kurtadam hakkında

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
The Witcher 3'de Hearts of Stone DLC'sini de bitirdim ve Blood and Wine DLC'sine başlamadan önce tüm yan görevleri yapıyorum, yan görevleri yaparken Kurtadam'a yardım etmemi isteyen bir göreve denk geldim ve bu görevi aslında ana hikayeyi bitirmeden önce yanımda Yennefer'da varken yapmıştım, Kurtadam ölmüştü diye hatırlıyorum.
Oyunu kötü son ile bitirdikten sonra Ciri'nin kolyesini cadıdan almak için giderken yanımda da bir Kurtadam vardı.
Sanırım oyunu kötü son ile bitirdiğimden dolayı oyun Kurtadamı ölmemiş sayarak aynı görevi bana yan görev olarak yeniden mi yaptırıyor?

kurt adam.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
O kurtadam, bir lanet yüzünden ölmüyor. Tekrar doğuyor/iyileşiyor. Laneti kırmadan da ana hikaye ilerleyebiliyordu diye hatırlıyorum. Laneti kırmak için o yan görevi yapmalısınız.

Yani kötü son ile alakası yok. Ana hikayeyi oynarken gözden kaçırmışsınız görevi. Kötü sonda gördüğünüz kurtadam aynı kurtadam da değil zaten.

The Witcher 3'de Hearts of Stone DLC'sini de bitirdim ve Blood and Wine DLC'sine başlamadan önce tüm yan görevleri yapıyorum, yan görevleri yaparken Kurtadam'a yardım etmemi isteyen bir göreve denk geldim ve bu görevi aslında ana hikayeyi bitirmeden önce yanımda Yennefer'da varken yapmıştım, Kurtadam ölmüştü diye hatırlıyorum.
Oyunu kötü son ile bitirdikten sonra Ciri'nin kolyesini cadıdan almak için giderken yanımda da bir Kurtadam vardı.
Sanırım oyunu kötü son ile bitirdiğimden dolayı oyun Kurtadamı ölmemiş sayarak aynı görevi bana yan görev olarak yeniden mi yaptırıyor?

Eki Görüntüle 997189
Kötü sonu Ciri'nin isteklerini reddettiğiniz için yaşadınız. Kurtadam'ın son ile bağlantısı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı