The Witcher 3 mü, 2 mi?

Mert Mısırlı

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Malum The Witcher 3 çıkmasına az kaldı. Bende Witcher serisini hiç oynamadım. Oyunun senaryosunu tam anlamak için sadece Witcher 3 oynasam yeterli olur mu? Yoksa Witcher 2 oynamam gerekir mi? Yardımlarınızı bekliyorum.

Merhabalar, hikaye roman üzerine kurulu benim tavsiyem Witcher 1 ve 2'yi atlamaman yönünde. Zira son derece güzel oyunlar ve karakterin geçmişini ve geleceğini oynadıkça daha çok öğrenmek isteyeceksin.

Witcher 2'de Witcher 1 saveleri ile yaptığımız seçimlere ilerliyorduk yanlış hatırlamıyorsam. Witcher 3'te de böyle birşey olacak diye duymuştum. İkisi de eğlenceli oyunlar, zaten 2015 şubata daha çok var. Oynamanızı tavsiye ederim :)

Dün Witcher 2'yi satın aldım, ve gerçekten oyun oynadığımı hissettim..
40 lira için kesinlikle değer.. Yanında verilen Soundtrack Albüm CD'si ve oyunun haritası beni benden aldı.
Evimin baş köşesine koydum.

Oyunçeviri gibi ekipler el atacaktır diye umuyorum. Türkçe desteği oyunlarda daha fazla olmalı. Firmalar Türkiye'den hemen daha fazla para kazanmayacaklar ama uzun vadede Türkiye'deki oyun pazarı gelişecek bu sayede.

Sayın, Ali Güngör
1 yıl sürer herhalde değil mi bu diyalogları, seçimleri çevirmek ?
Aslında şu oyunları orijinal oynasaydık bunlar olmayacaktı.. Ben nadir oyun satın alırım ve hep onu oynamaya bakarım.. Maalesef herkes öyle değil..
(Nadir aldıklarım Online içerikli olanlar, BF4 gibi..)

Son düzenleme:
Sayın, Ali Güngör
1 yıl sürer herhalde değil mi bu diyalogları, seçimleri çevirmek ?
Aslında şu oyunları orijinal oynasaydık bunlar olmayacaktı.. Ben nadir oyun satın alırım ve hep onu oynamaya bakarım.. Maalesef herkes öyle değil..
(Nadir aldıklarım Online içerikli olanlar, BF4 gibi..)
Ama işlerine gelince kul hakkı derler! Bizim milletimiz şu an böyle.

Bizdeki sorunlar bir değil bin değil. Fakirlikle, işsizlikle ve bunlarla savaşmak için eğitimsizlikle savaşmamız gerekiyor ki bir yerlerden düzeltmeye başlayalım. Oyunlara gelene kadar çok yolumuz var ancak her adım önemlidir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı