The Witcher 3 Next-Gen güncellemesi silinebilir mi?

HardKapitalisT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Witcher 3 alacağım fakat bu son güncelleme optimize olarak kötü. Ben oyunu Epic Games'ten alacağım. O DLC'yi nasıl devre dışı bırakırım?

Epic games için bilemiyorum fakat indirim bekleyip Steam üzerinden alırsanız özelliklerde oyunu eski sürümüne döndürebiliyorsunuz. Yotube üzerinde videoları bulabilirsiniz.

Arkadaşlar, ben Witcher 3 alacağım fakat bu son güncelleme optimize olarak kötü. Ben oyunu Epic Games'ten alacağım. O DLC'yi nasıl devre dışı bırakırım?
Epic Games Launcher hala çağ dışı olduğu için o olay icat edilmemiş orada ondan yapamazsınız. Sürüm düşürme Epic'te yok kısacası.

Görselde işaretli alanda DX11 seçerseniz The Witcher'ı Next-genden önceki sürümünde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    182,7 KB · Görüntüleme: 56
Hocam Epic Games'te 22 TL. Şu dönemde bence başlatıcı tartışması mantıksız. Nereden ucuza bulursak oradan almalıyız. Bir yerde indrimli 22 Steam'de 75 TL.
Ben oyun alınır mı alınmaz mı onun hakkında bir şey söylemedim sorduğunuz soruya cevap verdim sadece.

Görselde işaretli alanda DX11 seçerseniz The Witcher'ı Next-genden önceki sürümünde oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.
Dediğiniz yanlış o güncellemeyi geri almıyor sadece oyunu DX11 ile açıyor. Sürüm düşürme sadece Steam'de var o da oradan yapılmıyor. Yanlış bilgi vermeyelim.

Geri
Yukarı