The Witcher 3 önceki kayıtlar yüklenmiyor

Asew

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, The Witcher 3'e girdiğimde önceki Save'leri vermiyor. Mesela benim 9.38 de savim var ama o Save'yi göstermiyor. Save dosyasına da baktım var silinmemiş ama oyuna girdiğimde o Save'yi yükleyemiyorum. Ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-21 135852.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-21 135852.png
    89,9 KB · Görüntüleme: 55
O zaman belgelerdeki kayıtlı .save'yi masaüstüne atın. Sonra oyunu açıp yeniden girin ve bakın "belki gelmiştir" diye. Eğer gelmemişse oyunu kapatıp o .save'yi yeniden belgelere atın.
Eğer hiç olmamışsa size kendimdeki save dosyasını size atarım. Hangi bölümde kaldıysanız bana atarsınız.

Dediklerinizi önceden de uyguladım olmamıştı yine denedim olmadı en son kaldığım bölüm "brothers in arms" (silah kardeşleri) bölümün başlarındaydım. Eğer verdiğiniz kayıtta olmazsa yeniden başlamak zorunda kalacağım ve ben yaklaşık 25 saat oynadım ve o bölüme kadar gelmem epey zor umarım sıkıntı olmaz. Ve eğer bölüm aklına gelmez ise şöyle açıklayayım: Kear Morhen'a ilk geldiğimiz zaman Ciri'yi bulmak için sisli adaya gidecektik ve onu kurtarmak için kişi topluyorduk ve bana tam o zaman görevler buga girmeye başladı. "tekrardan bana yardım ettiğin için çok teşekkürler."
O zaman belgelerdeki kayıtlı. Save'yi masaüstüne atın. Sonra oyunu açıp yeniden girin ve bakın "belki gelmiştir" diye. Eğer gelmemişse oyunu kapatıp o. Save'yi yeniden belgelere atın.
Eğer hiç olmamışsa size kendimdeki Save dosyasını size atarım. Hangi bölümde kaldıysanız bana atarsınız.

Dediklerinizi önceden de uyguladım olmamıştı yine denedim olmadı en son kaldığım bölüm "brothers in arms" (silah kardeşleri) bölümün başlarındaydım. Eğer verdiğiniz kayıtta olmazsa yeniden başlamak zorunda kalacağım ve ben yaklaşık 25 saat oynadım ve o bölüme kadar gelmem epey zor umarım sıkıntı olmaz. Ve eğer bölüm aklına gelmez ise şöyle açıklayayım: Kear Morhen'a ilk geldiğimiz zaman Ciri'yi bulmak için sisli adaya gidecektik ve onu kurtarmak için kişi topluyorduk ve bana tam o zaman görevler buga girmeye başladı. "tekrardan bana yardım ettiğin için çok teşekkürler.

O zaman belgelerdeki kayıtlı. Save'yi masaüstüne atın. Sonra oyunu açıp yeniden girin ve bakın "belki gelmiştir" diye. Eğer gelmemişse oyunu kapatıp o. Save'yi yeniden belgelere atın.
Eğer hiç olmamışsa size kendimdeki Save dosyasını size atarım. Hangi bölümde kaldıysanız bana atarsınız.

Dediklerinizi önceden de uyguladım olmamıştı yine denedim olmadı en son kaldığım bölüm "brothers in arms" (silah kardeşleri) bölümün başlarındaydım. Eğer verdiğiniz kayıtta olmazsa yeniden başlamak zorunda kalacağım ve ben yaklaşık 25 saat oynadım ve o bölüme kadar gelmem epey zor umarım sıkıntı olmaz. Ve eğer bölüm aklına gelmez ise şöyle açıklayayım: Kear Morhen'a ilk geldiğimiz zaman Ciri'yi bulmak için sisli adaya gidecektik ve onu kurtarmak için kişi topluyorduk ve bana tam o zaman görevler buga girmeye başladı. "tekrardan bana yardım ettiğin için çok teşekkürler."

Son düzenleme:
Umarım şu üç kayıttan birisi olur. Çünkü bendeki kayıtlar bunlar.

Düzenlendi: bir dakika, dosyaları yüklememişim sanırsam. Upload edip atıyorum. :D
Eğer virüs gibi sorunlarınız varsa virüs total den upload edebilirim.

Son düzenleme:
T

Düzenlendi: Bir dakika, dosyaları yüklememişim sanırsam. Upload edip atıyorum. :D
Eğer virüs gibi sorunlarınız varsa virüs Total'den upload edebilirim.

Teşekkürler yarın sabah denerim.

Düzenlendi: bir dakika, dosyaları yüklememişim sanırsam. Upload edip atıyorum. :D
Eğer virüs gibi sorunlarınız varsa virüs total den upload edebilirim.
Çalıştı Her şey için teşekkürler

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı