The Witcher 3 oynamayarak çok şey kaybediyor muyum?

Hex Smurf

Hectopat
Birkaç kez başladım ama geri bıraktım. Günde 2 saat oynayarak kaç haftada bitirebilirim (senaryoyu sadece)? Oyunu herkes çok övüyor ama ben nedense oynarken sıkılıyorum. Atladığım bir şey mi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç kez başladım ama geri bıraktım. Günde 2 saat oynayarak kaç haftada bitirebilirim (senaryoyu sadece)? Oyunu herkes çok övüyor ama ben nedense oynarken sıkılıyorum. Atladığım bir şey mi var?
Her oyunu beğenmek zorunda değilsin.
Başka türde oyunlar seviyorsan zorlamanın anlamı yok.

Bende sıkılıyorum zorlama sal bir şey kaybetmessin :)
Oynamadığında bir şey kaybeder mi yorum yapmayacağım, ben bu oyunu sıfır beklenti ile oynamıştım. İlk başta bana da karmaşık ve sıkıcı gelmişti lakin, hikaye biraz ileri bir kısımda kafamda oturdu. Güzel bir tecrübeydi, kesinlikle tavsiye ederim.

Yapabileceğin her şeyi yap, bitir. Her şey bitince hikaye kısmını tamamen bitir.

30 level olduğumda oyun tamamen bitmişti. 100 level sınırı olan bu mükemmel oyunun, 30 levelde hikayeyi bitirmesi beni oldukça üzdü. O kadar harita, görsellik hikayenin bitişiyle birlikte sahipsiz kalıyor.

Yapabileceğin her şeyi yap, bitir. Her şey bitince hikaye kısmını tamamen bitir.

30 level olduğumda oyun tamamen bitmişti. 100 level sınırı olan bu mükemmel oyunun, 30 levelde hikayeyi bitirmesi beni oldukça üzdü. O kadar harita, görsellik hikayenin bitişiyle birlikte sahipsiz kalıyor.
Aslında dlcleri oynarsanız 30da bitmiyor oynamadıysanız özellikle Blood And Wine harika bir dlc yepyeni bir hikaye sunuyor.

Geri
Yukarı