The Witcher 3 oyun sonunu ne etkiler?

Metocker

Centipat
En iyi cevaplar
4
Merhabalar arkadaşlar,

Ben şu anda Ciri'yi sisli adadan alacağamız bölüme kadar geldim. Silah Arkadaşları görevleri açıldı ve eski dostlarinizdan size Vahşi Av ile savaşmanız konusunda yardım istiyorsunuz. Şimdi benim yapmış olduğum seçimler nedeniyle çoğu kişi bana yardım etmedi/edemedi. Velen'deki baron kendini astı ve Keira Metz de verdiği karar sonucu meşguldü ve yardıma gelmedi. Dijkstra da verdiği görevleri yapmış olmama rağmen maalesef yardım etmedi. Kısacası sorum şu: oyunlara ve emeğine çok değer veren birisi olarak oyunda kötü son izlemek istemiyorum. Bu bağlamda yapmış olduğum bu seçimler ve Vahşi Av'a karşı az yardım almış olmam oyunun sonunu etkiler mi?

Hepinize saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Utku G.

Megapat
Süper Moderatör
En iyi cevaplar
30
Yer
Tekirdağ, Türkiye
Ciri ile ilgili verdiğiniz kararlar etkiliyor. Geri kalanlar sadece ufak detayları değiştiriyor.

Alm06

Decapat
En iyi cevaplar
1
Yer
Ankara
Hocam dikkat edin. Her adımda o kadar oynayıp kötü bitirmek istemezsiniz.

Bonz

Decapat
En iyi cevaplar
1
Hocam Ciri'ye karşı sürekli iyi davran, Ciri ile kartopu oyna.

En iyi cevaplar
1
Yer
Hançer gibi keskin ve çiçekler gibi ince.
Ciri ile girdiğin diyaloglardan kesinlikle olumlu sonuçlar çıkarmaya bak. Yani kısacası Ciri'yi üzecek veya moralini bozacak seçimler yapma. Ayrıca Triss ve Yennefer ile de güzel geçinmen lazım çünkü Ciri oyunun ilerleyen bölümlerinde kadın dayanışması adı altında Triss ve Yennefer ile fazla vakit geçiriyor; bu yüzden bunlara dikkat et.

cArnufex

Nanopat
En iyi cevaplar
0
Hocam Wild Hunt ile olan savaşta oyunun hikayesi gereği min. 1 kişi ölüyor. Savaşa çağırdığınız/çağırmadığınız kişilere bağlı olarak birden çok kişi de ölebiliyor.

Oyunun sonunu ise Triss/Yennefer seçiminiz ve Ciri'ye karşı olan tavırlarınız belirliyor.

Yukarı