The Witcher 3 oyundan atma hatası

İşletim sistemi
Windows 10

OğuzhanBge1453

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.

The Witcher 3 oyununda oyuna devam et kısmına basıp oyun yükleme ekranını bitirdikten sonra oyun hatasız bir şekilde kapanıp masaüstü açılıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Steam'den oyunun dosyaları doğrulayın ve tekrar deneyin. Olmaz ise ayarlarda v-Sync kapatıp tekrar deneyin. Oyunu tam ekranda ve düşük ayarlarda çalıştırmayı deneyin. Bu işlemleri tek tek yapıp deneyin olmaz ise tekrar yardımcı olmaya çalışacağım.

Hata raporu paylaş.

Oyunun orijinal mi?
Evet.

Steam'den oyunun dosyaları doğrulayın ve tekrar deneyin. Olmaz ise ayarlarda v-Sync kapatıp tekrar deneyin. Oyunu tam ekranda ve düşük ayarlarda çalıştırmayı deneyin. Bu işlemleri tek tek yapıp deneyin olmaz ise tekrar yardımcı olmaya çalışacağım.
Hemen deniyorum.
Dosyaları doğruladıktan sonra eksik 4.5 MB dosya var dedi ve yükledi. Fakat artık oyun hiç açılmıyor oynaya bastıktan sonra hiçbir tepki vermiyor.
Hata raporu paylaş.
Logfile
Arkadaşlar sorun devam ediyor ama artık oyun hiç açılmıyor TW3 Açılıyor dedikten sonra hiçbir şey olmuyor yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Evet.

Hemen deniyorum.

Dosyaları doğruladıktan sonra eksik 4.5 MB dosya var dedi ve yükledi. Fakat artık oyun hiç açılmıyor oynaya bastıktan sonra hiçbir tepki vermiyor.

Logfile
Arkadaşlar sorun devam ediyor ama artık oyun hiç açılmıyor TW3 açılıyor dedikten sonra hiçbir şey olmuyor yardımcı olur musunuz?

Mevcut ekran kartı sürücünü silip tekrar yüklemeni öneririm. Belki bir çözüme ulaşabilirsin.

Mevcut ekran kartı sürücünü silip tekrar yüklemeni öneririm. Belki bir çözüme ulaşabilirsin.

Sabaha kadar uğraştım yapamadım orjinal oyun nasıl çalışmaz aklım almıyor. Bu daha birşey değil 100 küsürat verip 2 ay önce aldığım Bannerlordu bir kere oynayamadım. En son çare olarak bilgisayarcıya götürdüm format atalım dedi.

Geri
Yukarı