The Witcher 3 Save Dosyaları Silinme Sorunu

Mendax

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, hemen konuya giriyorum. Az önce The Witcher'dan çıktım ve oyunun save'ini almayı unuttum. Biliyorum oto kayıt noktaları var ama kardeşim de oyunu oynadığı için o oyuna girince benim oto kayıtlarım gitti. Yani benim bir şekilde o oyuna girmeden önceki oto kayıt dosyaları eski haline almam gerekli. Bunu da nasıl yapacağımı bilmiyorum. Sistem geri yüklemesini yapayım dedim fakat sistem geri yüklemesini açık değilmiş galiba ve galiba o yüzden 10 dakika önce olan olayın dosyalarını şimdi geri yükleyemez diye düşünüyorum. Sizin bildiğiniz program, sadece klasörü geri yükleme gibi bir olay varsa lütfen söyleyin. Oyunu oynayanlar bilir, bir save kaybedilince çok şey kaybediyorsunuz. Lütfen yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Bu arada oto kayıt noktaları benim save'im üzerine kayıt edildi galiba. Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı