Çözüldü The Witcher 3 silinen mod aktif görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Mersin
Öldürmelerde daha fazla kan görseli veren mod yüklemiştim. Vortex üzerinden kaldırdım, oyun klasöründeki mods klasöründen de sildim ama oyunda hala aktif olarak görünmeye devam ediyor. Bunu tamamen nasıl silebilirim?

Çözüm
Şu şekil çözüldü; oyun klasöründeki mods klasörü içinde bulunan KNGMoreBlood.ws dosyasını not defteriyle açıp içinden thePlayer.PlayEffect('covered_blood') satırını sildim ve 2 saat kadar oyun süresince herhangi bir mod kalıntısı ile karşılaşmadım.
Kullandığım başka modlar da var. Silinir mi onlar da?

Hayır o modlar silinmiyor dosya doğrulama yaptıktan sonra mods klasöründe olan modları yeniden gözden geçiriyor oradan silsende oyuna etki eden modların kalıntısını temizliyor ama ne olur ne olmaz kopyasını alabilirsin modların.

Bir işe yaramadı.

More blood modu oyunun data ayarlarını değiştirerek fazladan kan ekliyormuş tek çare data klasörünü silip dosya doğrulama gibi gözüküyor biraz da araştıracağım da kolay bir yolu var mı diye yüksek ihtimalle oyunun orijinal kan ayarlarına geri getiren mod vardır bakacağım şimdi.

Şu şekil çözüldü; oyun klasöründeki mods klasörü içinde bulunan KNGMoreBlood.ws dosyasını not defteriyle açıp içinden thePlayer.PlayEffect('covered_blood') satırını sildim ve 2 saat kadar oyun süresince herhangi bir mod kalıntısı ile karşılaşmadım.

Çözüm

Geri
Yukarı