The Witcher 3 Türkçe yaması orijinalinde sorunlu mu?

• Konuyu başlatan Siya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 404

Siya

Kilopat
Elbette Türkçe yaması var, biliyorum. Ancak bu yama orijinal oyun için geçerli mi bunu merak ediyorum? Oyunu Epic Games'ten almayı düşünüyorum da, yamanın uygulanmasında herhangi bir sorun -örneğin Türkçe karakter sorunu- yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükleyeceğimi sanmıyorum meraktan soruyorum; orjinal oyun mod yüklememize engel midir? Mesela oyunda fall damage çok kötüydü, 5 metreden bile atlasa ölüyordu Gerald. Bu tarz bir mod yüklemek mümkün mü orjinal oyunda?

Yükleyeceğimi sanmıyorum meraktan soruyorum; orjinal oyun mod yüklememize engel midir? Mesela oyunda fall damage çok kötüydü, 5 metreden bile atlasa ölüyordu Gerald. Bu tarz bir mod yüklemek mümkün mü orjinal oyunda?
Evet orjinal oyuna Nexus sitesinden istediğiniz modu yapabilirsiniz. Zaten yeni güncelleme ile beraber bu sorun çözüldü. Nexus sitesinden indireceğiniz oyunun akışını bozmayan tüm modlar zaten yüklendi.

Tamam hocam çok teşekkürler cevaplarınız için. Yine de yüklemem gereken, oyunu daha güzelleştirecek bir mod varsa önerebilirsiniz.

Tamam hocam çok teşekkürler cevaplarınız için. Yine de yüklemem gereken, oyunu daha güzelleştirecek bir mod varsa önerebilirsiniz.
Oyunu ilk defa mı oynayacaksınız? Eğer ki ilk sefer ise mod yüklemeden oynayın. Bir daha oynamak istediğiniz de daha iyi grafik modları vs yüklersiniz. Bence ilk önce vanilla sürümünü oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı