The Witcher 3: Wild Hunt DLC paketleri oynama sırası

Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. The Witcher 3: Wild Hunt oyununu yaklaşık 200 saatte sindire sindire bitirdim. Muazzamdı. Sonradan öğrendim ki ek paketleri varmışta bu ek paketler tam olarak nedir? Ana hikayenin devamı mı, öncesi mi, sonrası mı? Nedir bu ek paketler? Ayrıca bu ek paketlerin oynama sırası nedir? Kabaca Witcher 3 hakkında olan bu ek paketler için bilgi verebilecek olan var mı?

Sırası pek önemli değil ana hikaye ve DLC'ler birbirinden bağımsız hikayeler barındırıyor zaman zaman daha önce karşılaştığınız olayları hatırlatan anlar oluyor ve sırası önemli değil istediğinizden başlayın.

Herkese iyi akşamlar. The Witcher 3: Wild Hunt oyununu yaklaşık 200 saatte sindire sindire bitirdim. Muazzamdı. Sonradan öğrendim ki ek paketleri varmışta bu ek paketler tam olarak nedir? Ana hikayenin devamı mı, öncesi mi, sonrası mı? Nedir bu ek paketler? Ayrıca bu ek paketlerin oynama sırası nedir? Kabaca Witcher 3 hakkında olan bu ek paketler için bilgi verebilecek olan var mı?
Kendi içerisinde ayrı hikaye unsurları, silahlar ve zırhlar barındıran ek paket. Witcher 3 DLC'leri (özellikle Blood & Wine) oyunun ana hikayesi kadar harika görevlere ve hikaye işleyişine sahip. Bu DLC'leri "kesinlikle" oynamalısınız. Ben önce Hearts of Stone ardından Blood & Wine oynadım.

Önce ana hikayeyi bitirmek lazım. Ondan sonra ilk olarak Heart of Stone, daha sonra da Blood and Wine bitirmek en iyi sıralama.

Geri
Yukarı