The Witcher 3: Wild Hunt Türkçe yama önerisi

• Konuyu başlatan godo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B

godo

Femtopat
Sizce bilgisayarım kaldırır mı ve en son sürüm Türkçe yamayı atar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce bilgisayarım kaldırır mı ve en son sürüm Türkçe yamayı atar mısınız? Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 843518

Hocam CD PROJEKT RED Türkiye gibi bir yerin olduğunu ve buradaki insanların Türkçe konuştuğunu düşünüp oyuna Türkçe alt yazı eklemiş zaten. :) Diğer firmalar gibi yapmamış.

Resmi çeviriyi kullanmayın, gönüllü çeviri çok daha iyi.
Daha iyi derken hangi açıdan daha iyi? Meraktan soruyorum. Ben oyunun resmi Türkçe dili ile bitirdim ve herhangi bir çeviri sıkıntısı görmedim.

Son düzenleme:
Daha iyi derken hangi açıdan daha iyi? Meraktan soruyorum Ben oyunun resmi Türkçe dili ile bitirdim ve herhangi bir çeviri sıkıntısı görmedim.
Resmi çeviride kasabalı halk ile Emreis aynı tarzda konuşuyor, özel isimler çevrilmiş. Kasabalı halk dışında da herkes Emreis gibi konuşuyor.
Gönüllü çeviri ise, Lore Friendly.

Resmi çeviride kasabalı halk ile Emreis aynı tarzda konuşuyor, özel isimler çevrilmiş. Kasabalı halk dışında da herkes Emreis gibi konuşuyor.
Gönüllü çeviri ise, Lore Friendly.
Yakın zamanda tekrar başlamayı düşünüyorum bir denerim belki.

Oyunu bir kez klavyeyle bitirmiştim. Öğle arası gamepad ile açıp deneyeyim dedim. Oyun daha bir hoş gözüktü gözüme. Gönüllü çeviriyle bir daha bitireceğim oyunu. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı