The Witcher 3 zorluk seviyesi farkları nelerdir?

Mustafacar

Femtopat
Oyuna ikinci zorluk seviyesinde basladim. İlk zamanlar zorlansam da karakteri gelistirince ve iyi zirh, kılıç vb. alinca oyun bayagi kolaylaştı. Simdi 19 seviyeyim. İleride ciddi anlamda zorlanacagim görevler olur mu, yoksa üçüncü zorluk seviyesi mi seçeyim? Üçüncü ile ikinci arasindaki farklar nelerdir?

Stebph

Hectopat
3. ve 4. seviye zorluklarda meditasyon yaparak can dolduramıyorduk sanırım, gerisi bildiğiniz normal zorluk artışı şeklinde.

Ek olarak gardiyanlara öldüğünüzde paranızın %75’ini alıyorlar %50’si yerine. Bir de genel olarak %10 daha az EXP geliyor.

Son düzenleme:

the Fool

Gigapat
Makaleler
8
Yer
Bursa
Oyunu en az kan ve kırık kemikler modunda oynamanı öneririm. Ben ölüm marşında oynuyorum. Normal zorlukta tadı çıkmıyor oyunun.

KS
Mustafacar

Mustafacar

Femtopat
Peki yapay zekada bi değişim oluyor mu? Ben farkın sadece düşmanın bir vuruşunda daha fazla can kaybı vermesi sanıyordum .

Stebph

Hectopat
Peki yapay zekada bi değişim oluyor mu? Ben farkın sadece düşmanın bir vuruşunda daha fazla can kaybı vermesi sanıyordum .
Olmuyor hocam, dediklerim dışında bir değişiklik yok.
Buradan daha detaylı bir şekilde bakabilirsiniz.

KS
Mustafacar

Mustafacar

Femtopat
Olmuyor hocam, dediklerim dışında bir değişiklik yok.
Buradan daha detaylı bir şekilde bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim. Çok sağol

Cute Devil Aku

Decipat
Makaleler
1
Yer
Whiterun
Bu modu kurmanı öneririm. Yapay zekayıda düzeltiyor. Mesela toplu bir savaşa girdiğinde diğer düşmanlar izlerken sadece bir tanesi saldırmıyor, birlikte saldırıyorlar. Combattan tut iksirlere ve hatta oyundaki zırhların bonuslarına kadar iyileştirme yapıyor.

Son düzenleme:
Yukarı