The Witcher 3'e Yeni Başlayan İçin Öneriler

Perceival

Megapat
Arkadaşlar, oyunu birkaç gün sonra kurmayı düşünüyorum. Hikayeyi internetten okumuştum az çok biliyorum yani. Daha önce Skyrim oynamış, ana hikayeyi bitirmiş biriyim. Witcher'ı nasıl oynamam gerek? Elinizde rehber varsa link vesaire bırakabilirseniz çok iyi olur. :)

Normalde hep FPS türü başla bitir oyunlar oynarım. Call Of Duty, Crysis gibi gibi ama ilk defa geçenlerde Witcher 3 aldım ve oynama başladım. Aşırı karışık geldi. 2. haritaya geçtikten sonra oyunu oynamayı bıraktım. Tarzım değilmiş. :D

Eğer sabırlı biri değilsen tavsiye etmiyorum ,oyunu oynadım bitirdim ama 2,5 ay gibi bir zaman sürdü uzun bir oyun senaryo fena değil, oynanış mekanikleri de iyi grafik için bir şey dememe gerek yok hala yeni çıkan ekran kartlarını Witcher 3 ile test ediyorlar ama dediğim gibi gerçekten uzun oyun seviyorsan hayatında oynadığın en iyi oyun olacak.

Oyun hayatımda oynadığım en uzun oyundu. Yan görevler ve ana görevler birleşince 3 aylık bir oyun süresi sunuyor resmen. 200 saat oynadım oyunu öyle diyeyim. Alacaksanız şunu söyleyeyim. Mutlaka DLC paketlerini alın. Asla ama asla pişman olmazsınız. DLC paketleri çok ayrı bir oyun sanki.

Oyun hayatımda oynadığım en uzun oyundu. Yan görevler ve ana görevler birleşince 3 aylık bir oyun süresi sunuyor resmen. 200 saat oynadım oyunu öyle diyeyim. Alacaksanız şunu söyleyeyim. Mutlaka DLC paketlerini alın. Asla ama asla pişman olmazsınız. DLC paketleri çok ayrı bir oyun sanki.
Kardeşim tam üstüne bastın o DLC paketleri bana ana senaryodan daha etkileyici geldi gerçekten çok güzeldi ve şu an tekrar oynama hissi düştü içime 😀

1 ve 2. oyunun hikaye özetlerine bak oynamadan önce, oyunda birçok gönderme oluyor eski oyunlara, yanlış hatırlamıyorsam 4 farklı sonu var ana hikayenin, bir dlc'nin 2 farklı sonu, diğer dlc'nin de 3 farklı sonu var. Oyun boyunca yapacağın seçimlere falan dikkat et özellikle sonlara yaklaştığını hissettiğinde. Haritalarda ki yan görevleri yapmayı ihlal etme sakın, en ufak bi yan görevin bile hikayesi falan oluyor. Üşenmezsen topladığın kitapları, bulduğun notları oku. Eğer oyun zorluğunu sona almana rağmen kolay geliyorsa, ayarlardan düşman ölçeklemeyi aç, bu olay rakiplerinle level'ını eşitliyicek. Oyunun başları biraz sıkabilir, bataklık alanlarda falan daralıyordum çok fena. Ama sonradan çok iyi açılıyor oyun haberin olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı