Çözüldü The Witcher 3'te düşmanlar çok güçlü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

enesgirgin5151

Hectopat
Arkadaşlar bugün Witcher 3 DLC'leriyle birlikte paket halinde satın aldım. Ancak oyunu bir türlü oynayamıyorum. Dünya haritasını açtığımız bölüm var oyunun başlarında. Bize oraya gitmemizi söylüyor ben de gidiyorum. Ancak oraya gittiğimde görevlerdeki canavarlar ve insanlar beni tek vuruşta öldürüyor. Ben de deneyim kasmaya çalışıyorum ancak çok zor toplayabiliyorum. Bu oyunu bana öğretebilecek Witcher 3 ustaları var mı?

(Bu arada bu tarz oyunları pek bilmem. Çok fazla sevildiği için alıp oynamak istedim.)

Çözüm
Steam'den ekle beni, güzelce öğretirim sana. Büyük ihtimal yanlış görevi yapıyorsunuz zaten.
Arkadaşlar bugün Witcher 3 DLC'leriyle birlikte paket halinde satın aldım. Ancak oyunu bir türlü oynayamıyorum. Dünya haritasını açtığımız bölüm var oyunun başlarında. Bize oraya gitmemizi söylüyor ben de gidiyorum. Ancak oraya gittiğimde görevlerdeki canavarlar ve insanlar beni tek vuruşta öldürüyor. Ben de deneyim kasmaya çalışıyorum ancak çok zor toplayabiliyorum. Bu oyunu bana öğretebilecek Witcher 3 ustaları var mı?

(Bu arada bu tarz oyunları pek bilmem. Çok fazla sevildiği için alıp oynamak istedim.)
Ya hak ya bismillah deyip. öldürene kadar tekrarlamaya devam et.

Zorluk seviyenizi bilemiyorum ama Normal ise çok sıkıntı çıkmaz. Allah ne verdiyse saldırmayın, kaçınma-büyü-kombo gibi etmenleri kullanın, ufak görevleri yapın-seviyeniz artar, yemek yiyince canınızı belli bir süre daimi olarak yükselten skill'i açın ve kullanıma koyun, çevredeki "?" işareti bulunan yerlere gidin-ganimetlerin içinde daha iyi silahlar denk gelebilir.
Evet.
Ayrıca canavarlara çelik değil gümüş kılıçla saldırın. Bu yüzden saatlerce geçemediğim görevler var :D.

Witcher 3'ü bende senin gibi çok beğenildiği için direk 3'ten oynamaya başlamıştım oyunu hikaye ve kılıç ta yani normal de oynamaya başladım daha önce hiç RPG oynamama rağmen oyun beni çok sardı ve kolay alıştım normalde oyun + DLC ile 160 saatte bitirdim oyun çok basitleşiyor bir yerden sonra ondan sonra bende bir daha başladım New Game + ve ölüm marşında ve oyun hala kolay geliyor bana yani alışman lazım biraz herkesin alışma süreci farklı olabilir

(Tabi sonra oyunu acayip beğendiğim için 1.oyunun hikayesi okuyup 2. oyunuda oynamıştım :) )

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı