The Witcher 3'te eş seçme nasıl oluyor?

Oyunun sonunda Geralt Ciri'ye bir kılıç verdi sonra sinematik girdi ve herkes kendi yoluna gitti diye bitti. Ardından Kaer Morhen de oyun başladı yen ve Triss ile alakalı hiçbir bilgi görmedim.
DLC almamışsın sanırım, kiminle ilişkin iyiyse o eşin oluyor. İkisiyle de iyiyse ikisi de olmuyor.

Ana hikaye bittikten sonra, HOF DLC'sini de bitirdim bi süre önce. Fakat ne Triss, ne Yen ne de Ciri'den hiç bahsedilmedi DLC boyunca, aynacı dayının maceralarını oynadım. DLC'nin bittiği yerdeki manzara çok iyiydi bu arada ama, neyse konu o değil. Blood And Wine'da bahsi geçiyor mu bu karakterlerin acaba?

Son düzenleme:
@Charlie Dickkerson Bu konuda bilginiz var mı acaba? Daha önceden bitirmiştim oyunu fakat şuanda hatırlayamadım.
Oyunun sonunda Ciri ölmediyse kılıç vermen gerekiyordu sanırım. Yanlış hatırlamıyorsam Blood and Wine'ın sonunda ikisinden biri eşin olmuşsa Triss veya Yennefer'i görebiliyordun. Ciri konusunda ise Hearts of Stone'da şeytanı yenince ondan Ciri'nin yerini söylemesini isteyebiliyorsun.

Tüh be büyük bir hata yaptım Triss gemiye binerken kal demedim Yen içinde son dilek görevini yapmalıymışız ben onu hiç yapmadım 2'si de elimden kaydı. 😞 neyse artık bir daha oynadığımda yaparım.

Geri
Yukarı