Çözüldü The Witcher: Enchanded Edition karakter gelişimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DracheN

Kilopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i5 12400F (6C/12T) GPU: MSI GEFORCE RTX 2060 VENTUS GP OC 6GB GDDR6 192Bit RAM: GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV DDR4 3200MHz CL16 Motherboard: MSI H610M BOMBER DDR4 3200MHz(OC) SSD: Kioxia 500GB Exceria NVMe M.2 SSD (1700MB R / 1600MB W) PSU: THERMALTAKE TR2 S 650W 80 PLUS Case: MSI MAG FORGE M100R ARGB Monitor: MSI MAG 251RX 240HZ 1MS GtG 10-bit OS: Windows 11 Home SL
Arkadaşlar ben bir göreve geldim, gece malları koruyacağım fakat 2 tane okçu, 2 tane savaşçı üstüme geliyor gücüm yetmiyor. Bu karakter nasıl gelişir ve canımı nasıl doldururum ilk defa Witcher oynuyorum anlayacağınız biraz amatörüm. Yardımcı olabilir misiniz ne yapabilirim? Ekmek, balık tarzı şeyler yiyorum fakat canı çok çok az doldurduğu gibi çok yavaş doluyor canım. Zırh ve silah nasıl geliştiririm, hiç fikrim yok.

Çözüm
Hocam çok teşekkür ederim öncelikle fakat bu kırlangıç iksirini nasıl alabilirim veya nasıl yapabilirim? Tek başıma mı yaparım yoksa cadıya falan mı gitmem gerekir? Kılıç normal bir kılıç hocam ilk aşamada elimize gelen kılıcı kullanıyorum.
Gümüş kılıcı oyunun ileri safhasında alıyor olabiliriz öyle bir şey de hatırlıyorum doğrudur. İlk kaer morhen basılırken sonlara doğru bir iksir hazırlama görevi vardı. Oradaki iksiri yapman lazım. Onun için bir ateş bulup meditasyon yapman lazım. Karakter meditasyona girdiği zaman iksir hazırlama yerine gelip soldan adını seçmen yeterli. Daha fazla iksir için kitaplar falan okuman lazım. Tabi bu iksirler için malzeme toplamak için de yine kitapları okuman lazım. Onlarda bir miktar pahalı.

Geri
Yukarı