The Witcher Enhanced Edition kelle avcısını öldürme

aygun061

Centipat
Arkadaşlar şu her yerde peşimize düşen kelle avcısını öldürmenin bir yolu yok mu? Bir tanesini şans eseri öldürdüm bir tane daha yolladılar. Adamın canı bile gitmiyor. Kılıç darbelerini savuşturuyor, balta ve bıçak saplayabiliyorum ama canı gitmiyor. Bir yerde golemi öldürdüğünüz gibi öldürebilirsiniz demiş ama golemi öldürdüm bu adam karabasan gibi her yerde peşimde. Bu bir bug mı yoksa ben mi bir yerde yanlış yapıyorum? Bu arada oyun orijinal.

Oyunu iki kere bitirdim. Neden ben kelle avcısı gibi bir şey hatırlamıyorum.
Acaba kelle avcısı derken oyundaki büyük toplulukların isyanında şehirde gezen saldırgan NPC'lerden mi bahsediyorsun?

Oyunu iki kere bitirdim. Neden ben kelle avcısı gibi bir şey hatırlamıyorum.
Acaba kelle avcısı derken oyundaki büyük toplulukların isyanında şehirde gezen saldırgan NPC'lerden mi bahsediyorsun?
Evet videolardan gördüğüm kadarıyla kimseye de denk gelmemiş. Hocam isyanlara falan daha gelmedim Vizima'da takıldı peşime. Birinizde golemi öldürdükten sonraki zamandan save varsa çok makbule geçer bu adamdan kurtuluş yok.
Öldürmesi zordur. Kapı görevlilerine mi bulaştın?
Yok hocam. İlk karşılaştığımızda ''Semender'leri fazla araştırma'' dedi; beni tehdit etti, yenemeyince 1000 altın verdim peşimi bıraktı, şimdi tekrar geldi şöyle diyor: ''Seni uyardım. Altın bu sefer işe yaramaz. Göster kozunu...'' Tabii o bana saldırınca bütün muhafızlar da düşman oluyor mecbur hepsini öldürüyorum.
415325
Budur kendileri.

Son düzenleme:
Evet videolardan gördüğüm kadarıyla kimseye de denk gelmemiş. Hocam isyanlara falan daha gelmedim Vizima'da takıldı peşime. Birinizde golemi öldürdükten sonraki zamandan save varsa çok makbule geçer bu adamdan kurtuluş yok.

Yok hocam. İlk karşılaştığımızda ''Semender'leri fazla araştırma'' dedi; beni tehdit etti, yenemeyince 1000 altın verdim peşimi bıraktı, şimdi tekrar geldi şöyle diyor: ''Seni uyardım. Altın bu sefer işe yaramaz. Göster kozunu...'' Tabii o bana saldırınca bütün muhafızlar da düşman oluyor mecbur hepsini öldürüyorum.
Eki Görüntüle 415325Budur kendileri.
Şu an şehirde olsam direkt atardım. Sen bence bi kere yanlışlıkla bir muhafız öldürdün ama unutuyorsun, bildiğim kadarıyla sadece öyle ortaya çıkıyor.

Şu an şehirde olsam direkt atardım. Sen bence bi kere yanlışlıkla bir muhafız öldürdün ama unutuyorsun, bildiğim kadarıyla sadece öyle ortaya çıkıyor.
Hocam fistek satan bir tane eleman vardı. Coleman mıydı neydi ondan fistek alamadan öldürdüler, ben de fisteği üzerinden semenderlerin üzerinden aldım. Daha sonra şu zindan gardiyanına fistek verdim çıkışta bu eleman semenderleri fazla kurcalama falan dedi. Sonrası malum. İzlediğim videolarda muhafız öldüren elemanlar var onlara da çıkmamış. Bana özel galiba.

Hocam fistek satan bir tane eleman vardı. Coleman mıydı neydi ondan fistek alamadan öldürdüler, ben de fisteği üzerinden semenderlerin üzerinden aldım. Daha sonra şu zindan gardiyanına fistek verdim çıkışta bu eleman semenderleri fazla kurcalama falan dedi. Sonrası malum. İzlediğim videolarda muhafız öldüren elemanlar var onlara da çıkmamış. Bana özel galiba.
Evde olsam save'imi atardım da hocam, pazartesiye kadar bulamazsanız -benim de başka işim çıkmazsa- atarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı