The Witcher: Enhanced Edition Triss için iksir yapamamak

Lahmacun_

Picopat
Oyunun başındayım ve Triss için iksir hazırlamam gerekiyor. İksiri yapmak için bütün malzemeleri topladım ancak daha kaliteli simyasal gerekli diyor ve iksiri yapamıyorum. Oyunda her yeri dolaştım ancak hiçbir şey bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Adsız.png

Oyunun başındayım ve Triss için iksir hazırlamam gerekiyor. İksiri yapmak için bütün malzemeleri topladım ancak daha kaliteli simyasal gerekli diyor ve iksiri yapamıyorum. Oyunda her yeri dolaştım ancak hiçbir şey bulamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 800859
Daha güçlü bir alkol bulmanız gerekiyor galiba. İçmiş olabilirsiniz elinizdekileri. O da mümkün değilse daha önceki bir kayıt dosyasından deneyebilirsiniz.

2 ve 3'ten daha farklı oynanışı, hikayesi oldukça güzel ama. Oynanışa alışınca ben çok keyif almıştım. Kişiye çok bağlı ama. İlgili mesaj silinmiş.

Daha güçlü bir alkol bulmanız gerekiyor galiba. İçmiş olabilirsiniz elinizdekileri. O da mümkün değilse daha önceki bir kayıt dosyasından deneyebilirsiniz.

2 Ve 3'ten daha farklı oynanışı, hikayesi oldukça güzel ama. Oynanışa alışınca ben çok keyif almıştım. Kişiye çok bağlı ama.

Bu görevi hatırladım bildiğim kadarıyla daha kaliteli bir malzeme gerekiyordu, daha kaliteli alkol falandı sanırım tam hatırlayamadım şimdi.

Peki nereden bulabilirim daha kaliteli bir alkolü ?

Onu üretmek için senden kuvvetli alkol istiyor. Kuvvetli alkol olmadan Kırlangıç, Ak Raffrad Özü vs. ve bu iksir de dahil yapamıyorsun. Bunun için cüce ispirtosu gibi kuvvetli alkol kullanabilirsin. Bunları bir başka karışımlar ile elde edebilirsin.

Geri
Yukarı