The Witcher: Enhanced Edition Türkçe yama

Crunchle

Femtopat
Oyunu GOG Galaxy'den indirdim. Türkçe yama yapmak istiyorum ama nereden indirebilirim güvenilir bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

DH'da da varmış, Türkçe yama bu virüslü müdür sizce güvenilir mi?

Hocam ben 3 gündür kullanıyorum. Herhangi bir virüs bulamadı antivirüs programları.
İndirsem mi bilemedim virüs program da kullanmıyorum defender var sadece.
Hocam ben 3 gündür kullanıyorum. Herhangi bir virüs bulamadı antivirüs programları.
Hocam nereden indirdiniz donanım haberde bulamadım da indirme linkimi
Oyunu GOG Galaxy'den indirdim. Türkçe yama yapmak istiyorum ama nereden indirebilirim güvenilir bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

DH'da da varmış, Türkçe yama bu virüslü müdür sizce güvenilir mi?
Bir arkadaş buraya DH'da silinmeden önce indirdiği dosyayı google drivedan upload edip atmış.
Onu yükleyebilir miyim? Sıkıntı çıkar mı?

Son düzenleme:
Sıkıntı çıkmaz ben bu yamayı kullanmıştım. Şimdi seriye yeniden başladım ve 2. kez oynuyorum, dolayısıyla sizin bahsettiğiniz google drive reupload'unu kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı ama hala güvenemiyorsanız bir antivirüsle taratın kurmadan önce.

Sıkıntı çıkmaz ben bu yamayı kullanmıştım. Şimdi seriye yeniden başladım ve 2. kez oynuyorum, dolayısıyla sizin bahsettiğiniz google drive reupload'unu kullanıyorum. Bir sıkıntı çıkmadı ama hala güvenemiyorsanız bir antivirüsle taratın kurmadan önce.

Bahsettiğiniz bu mudur hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı