The Witcher: Enhanced Edition Ücretsiz oldu

1590240346836.png

Gwent "add to Card" olarak değil "play for Free" olarak gözüküyordu, bu sorunu yaşayanlar sepete bir oyun eklesinler sonra Gwent'i ekleyip öbür oyunu çıkartsınlar, öyle alabilirler.
GWENT oyununu kütüphaneye ekleyip, ardından paylaşmış olduğum siteye girip Subscribe & Claim demeniz gerekiyor.
Oyunu steam kütüphaneme aktarabilir miyim? Steam hesabımı bağladım GOG'a.

GWENT oyununu indirip kurmamız mı gerekiyor anlayamadım. Play for free dedim setup indirdi ancak library kısmında gözükmüyor oyun.
Gwent "add to Card" olarak değil "play for Free" olarak gözüküyordu, bu sorunu yaşayanlar sepete bir oyun eklesinler sonra Gwent'i ekleyip öbür oyunu çıkartsınlar, öyle alabilirler.

Oyunu steam kütüphaneme aktarabilir miyim? Steam hesabımı bağladım GOG'a.
O Setup dosyasına tıklayıp indirmeyi başlatın. Sonra indirmeyi iptal edin. Oyun kütüphanede kalıyor.
İkincil bir yöntem olarak yazayım dedim :D

1590290762263.png

Daha önce sepete ekleme seçeneği mi vardı GWENT için? Şu anda sepete ekleme seçeneği de yok. Oyunu nasıl hesabımıza ekliyoruz bilen var mı?

Düzeltme: Önce GOG istemcisini kuruyoruz, ordan Gwent oyununu indire basınca hesaba ekliyor. Sırf istemciyi yükleyelim diye atmayacakları takla yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı